Pracuj.pl w iPhone
0

Pracuj.pl w iPhone

0

Portal Pracuj.pl jako pierwszy wśród serwisów rekrutacyjnych obecnych na polskim rynku udostępnił aplikację na iPhone’a, którą można pobrać z internetowego sklepu AppStore.

Aplikacja, którą od dzisiaj można bezpłatnie pobrać z AppStore’a, pozwala m.in. na szybkie i wygodne korzystanie z wyszukiwarki ofert pracy. Ogłoszenia, na które chcemy zgłosić swoją kandydaturę, można zapisać w zakładce ?ulubione? bądź wysłać link do wybranej oferty na dowolny adres e-mail.

Wyszukiwarka ofert, wyniki wyszukiwania oraz podgląd oferty w aplikacji Pracuj.pl na iPhone’a. Każdy poszukujący pracy właściciel iPhone’a, dzięki zainstalowaniu w swoim telefonie aplikacji Pracuj.pl, ma ponadto możliwość wygodnego logowania w serwisie oraz ustawienia automatycznych powiadomień o nowych ofertach, spełniających wybrane przez użytkownika kryteria.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *