Home Newsy Polski producent szkła i folii ochronnych na targach Mobile
Polski producent szkła i folii ochronnych na targach Mobile
0

Polski producent szkła i folii ochronnych na targach Mobile

0

Ikona

Kiedy odbędą się premiery Samsung Galaxy S6, LG G9 czy HTC One (M9) tego jeszcze dokładnie nie wiadomo, ale w sieci znajdziemy wiele plotek i zapowiedzi, które wskazują początek marca 2015. To za sprawą zbliżających się targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Hiszpańskie targi, które odbędą się w dniach 2 – 5 marca, są już jednym z najważniejszych punktów w kalendarzu wszystkich liczących się producentów z branży mobile. MWC na stałe wpisane są także w kalendarz polskiej firmy LAMEL – producenta szkła i folii ochronnych znanych na świecie pod marką MyScreenPROTECTOR.

Rodzimy producent kolejny raz uruchomi swój mobilny MyScreenLAB aby zaprezentować możliwości – nie tylko ochronne – swoich produktów. A prezentacje są efektowne ponieważ urządzenia chronione przez produkty MyScreenPROTECTOR są upuszczane, uderzane stalową kulą, młotem czy nawet traktowane nożami i wiertłami.

MyScreenPROTECTOR-MWC14-1

To właśnie test wiertarki będzie przechodziło hartowane szkło ochronne DIAMOND GLASS. Producent zapewnia, że wysoka twardość materiału (9H) to gwarancja braku rys nawet po tak ekstremalnym teście. Jakość DIAMOND GLASS została w zeszłym roku doceniona przez prestiżowy, niemiecki magazyn branżowy co dało produktowi tytuł zwycięzcy testu. Jako że, szkło szkłu nierówne, a LAMEL nie zamierza spocząć na laurach i swój produkt stale udoskonala rygorystycznie dobierając materiał o jak najlepszych parametrach i niezwykle ważnym wykończeniu krawędzi.

MyScreenPROTECTOR-MWC14-2

Folie ochronne MyScreenPROTECTOR to bardzo szeroka gama materiałów o zróżnicowanych cechach. Od podstawowych, przeciw zarysowaniom ekranu, przez chroniące przed uszkodzeniem antiCRASH, po specjalistyczne NO-BAD-LIGHT czy PRIVACY. Łączy je wszystkie precyzyjne dopasowanie do wielu różnych, nawet rzadko spotykanych urządzeń. A umożliwia to technologia cięcia laserowego, w której LAMEL jest ekspertem.

MyScreenPROTECTOR-MWC14-3

W tym roku w Barcelonie będzie można poznać nowy materiał ochronny, który LAMEL będzie mógł przygotować na każde urządzenie dzięki swojej technologii. Mowa o FlexiGLASS, który łączy w sobie cechy zarówno szkła jak i folii.

Na targach MWC zaprezentowane będą także zalety systemu EasyApp, który znacząco ułatwia i przyspiesza nakładanie folii i szkła na ekran telefonu czy tabletu. Na szczególną uwagę zasługuje wersja EasyApp STICK. To rozwiązanie pozwalające precyzyjnie i bez stresu nałożyć materiał ochronny dzięki specjalnej wtyczce (STICK) wkładanej do portu USB w urządzeniu,.

Link do video z targów MWC 2014:

https://www.youtube.com/watch?v=L9N

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)