Home Newsy Pojawiają się informacje o iPhone 7
Pojawiają się informacje o iPhone 7
0

Pojawiają się informacje o iPhone 7

0


Wciąż jesteśmy jeszcze przed premierą następcy iPhone’a 6, który prawdopodobnie ochrzczony zostanie mianem 6S, a w sieci pojawiają się już pierwsze spekulacje dotyczące przyszłorocznego modelu. Dotąd internet nawiedzały mniej lub bardziej udane koncepty tego urządzenia, zaś obecnie mamy do czynienia z dziewiczymi informacjami mającymi zdradzać rąbka tajemnicy o faktycznym wyglądzie przyszłego smartfona
.

Autorem wieści jest znany miłośnikom Apple analityk Ming – Chi Kuo pracujący w firmie KGI Securities. Twierdz on, powołując się na sprawdzone źródła, iż iPhone 7 będzie najsmuklejszym telefonem jaki pojawił się dotąd w ofercie giganta z Kalifornii. Ma on być pod kątem grubości zbliżony do specyfikacji obecnego iPoda Touch oraz iPada Air 2. Padają cyfry 6 – 6,5 milimetra.

To jednak nie jedyne ciekawostki. Według wspomnianej wyżej persony jabłkowy smartfon 2016 posiadać będzie całkiem nową konstrukcję obudowy i tym samym znacznie różnić się wizualnie od obecnych odsłon gadżetu oraz tych, które zaprezentowane zostaną już jutro.

Źródło: AppleInsider

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *