0

Podsłuch telefonu łatwiejszy niż myślisz

Podsłuch telefonu łatwiejszy niż myślisz
0

Formalna droga do założenia podsłuchu jest bardzo długa. Jak to załatwić szybciej? Wystarczy, że udostępnimy swój aparat osobie, którą chcemy monitorować. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne choćby w sprawdzeniu rzetelności pracowników lub wierności małżonka.

Kiedy podsłuch telefonu?

W przypadku instalowania aplikacji podsłuchującej warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie. Takim właśnie jest program SpyPhone, który można kupić w sklepie Alfatronik.com.pl. Zyskujemy wtedy również wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemów.

Kiedy natomiast możemy zastosować podsłuch smartfonu? Przede wszystkim wtedy, kiedy  dobro nasze lub naszej firmy jest zagrożone. Na przykład, gdy chodzi o pracowników, których uczciwość stoi pod znakiem zapytania. Czasem może chodzić o dobro dzieci lub sprawdzenie wierności w związku.

Ze względów prawnych ważne jest jednak, żebyśmy to my byli właścicielami telefonu, na którym podsłuch zostanie zainstalowany. Umowy z pracownikami określają często, że pracodawca ma prawo monitorować, czy powierzone narzędzia służbowe są wykorzystywane zgodnie z intencją. Nadzór jest czasem wskazany, gdy dana osoba samodzielnie prowadzi negocjacje handlowe. Możemy wtedy sprawdzić, jak przebiegają rozmowy i czy realizowane są nasze wytyczne.

Jakie są funkcje SpyPhone?

Zacznijmy od tego, że program szpiegujący można zainstalować zarówno na Androidzie, jak i IOS oraz Symbianie. Aplikacja jest w zasadzie niewykrywalna dla użytkownika. Wykorzystuje ona transmisję danych, by przesyłać na serwer wybrane przez nas informacje.

Podstawowym zadaniem SpyPhone jest oczywiście prowadzenie nasłuchu rozmów. Można to robić zarówno w czasie rzeczywistym, jak i odsłuchiwać archiwalne nagrania. Dzięki temu mamy pełny obraz sytuacji.

Poza tym mamy też nadzór nad tym, jak użytkownik korzysta z aparatu telefonicznego. Uzyskujemy zatem zdalny dostęp do zdjęć, historii przeglądarki, wiadomości tekstowych, instalowanych aplikacji i wszystkich innych danych. W przypadku zdrady małżeńskiej można mieć od razu uwidocznione wspólne spotkania kochanków. A jeśli chodzi o pracowników, to widzimy wówczas, czy powierzony im aparat nie jest wykorzystywany do celów prywatnych.

Podsłuch telefonu – czy się zwróci?

Cena aplikacji podsłuchującej na stronie Alfatronik.com.pl jest zależna od tego, jaki jest typ oprogramowania smartfonu oraz przez jaki okres czasu będziemy korzystać z aplikacji. Przy podstawowych potrzebach miesiąc podsłuchu będzie kosztował poniżej 300 złotych.

Zwrot inwestycji często zależny jest od naszych oczekiwań. Jeśli byliśmy pewni, że aplikacja pomoże nam zakończyć związek z winy partnera, a nie znajdziemy na to dowodów, to możemy nie być zadowoleni. Wstrzymanie niekorzystnej dla naszej firmy transakcji może okazać się bardzo trafnym posunięciem i wtedy SpyPhone okaże się trafioną inwestycją.

Jeśli nie wiecie, jaki rodzaj programu będzie dla Was najbardziej optymalny, to skontaktujcie się z obsługą sklepu Alfatronik. Pomoże ona dobrać odpowiednie rozwiązanie, dodatkowo jest możliwość instalacji “od ręki”. Od razu będziecie mieli wtedy kontrolę nad danym telefonem.

*Reklama
Oceń post
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *