Home Newsy Podróbki iPhone 6 pojawiają się na rynku
Podróbki iPhone 6 pojawiają się na rynku
0

Podróbki iPhone 6 pojawiają się na rynku

0

Ikona

Do premiery iPhone’a 6 zostało jeszcze parę miesięcy, jego wizualna strona jest póki co tylko treścią niepotwierdzonych plotek. Mimo to jednak zaczynają pojawiać się na rynku pierwsze, w pełni funkcjonalne smartfony mające imitować nadchodzący produkt od Apple.

Azjatyckie podróbki jabłkowego telefonu nie są zjawiskiem nowym. W przeszłości bowiem niejednokrotnie pojawiały się w sieci informacje o udanych kopiach iPhone’a zalewających chiński rynek elektroniczny. Tym razem jednak do sprzedaży trafią egzemplarze mające być odwzorowaniem stylistyki szóstej generacji urządzenia z Kalifornii.

1

Podróbki bazują na mniej lub bardziej autentycznych plotkach związanych z wyglądem jabłkowej słuchawki, odwzorowując każdy ze szczegółów konstrukcji, o których mowa w treści niniejszych doniesień.

2

Każdy z istniejących już modeli trafi na sklepowe półki jeszcze przed premierą właściwego sprzętu. Wico i6, to jeden z reprezentantów tychże imitacji. Urządzenie można obejrzeć na filmie poniżej.

W sierpniu natomiast ma ukazać się produkt chińskiej firmy Goophone znanej z podróbek iPhone’a. Model i6 wyposażony zostanie w 4-rdzeniowy procesor Mediatek MT6582, 1 GB pamięci RAM oraz główną kamerę o rozdzielczości 13 megapikseli. W tym przypadku jednak użytkownik zdany będzie na system Android.

Źródło: Goophone, 86Digi

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)