Home Newsy Podrasuj swojego iPhona 5 lub 5S
Podrasuj swojego iPhona 5 lub 5S
0

Podrasuj swojego iPhona 5 lub 5S

0

Nie da się ukryć, iż zaprezentowany we wrześniu flagowy model iPhona do najtańszych produktów na rynku nie należy.
Mimo to zapotrzebowanie na to urządzenie przeszło najśmielsze oczekiwania o czym mogą świadczyć kolejki przed salonami sprzedażowymi w dniu premiery i wyczerpanie zapasów iPhona 5S Gold w magazynach Apple.

To właśnie ten ostatni, zaawansowany telefon wbrew publicznej opinii cieszył się największym zainteresowaniem kupujących i nic tu po prześmiewczych filmach, o których także wspominaliśmy.

Dla tych natomiast, których nie stać na nowszą wersję smartfona, bądź nie załapali się na szampańsko – złotą odsłonę jest jedno, proste rozwiązanie.
Otóż pewien chiński producent przygotował unikatowy zestaw naklejek przeobrażających iPhona 5, bądź nowy, niezłoty model w masowo pożądane cacko.

Komplet składa się z pokrycia tylnego obudowy i jej boków, co ma imitować, po prostym zabiegu nałożenia kilku warstw, obiekt westchnień niejednego fana marki Apple.
Co gorsza cała akcja promowana jest jeżącymi włos na skórze wydarzeniami z przeszłości i zamyka się w zdaniu marketingowym: nie musisz sprzedawać swojej nerki, by kupić nowego iPhona.

Całość to wydatek około 2 USD.

Źródło: Wall Street Journal

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *