Home Newsy Podaruj sobie prezent
Podaruj sobie prezent
0

Podaruj sobie prezent

0

Z rozrzewnieniem wspominasz swoje najbardziej wyczekiwanie i upragnione prezenty gwiazdkowe? W zależności od wieku były to inne marzenia i inne przedmioty, czasami drobiazgi, jednak zapadły ci w pamięć i do dzisiaj wiesz, jakie emocje towarzyszyły odpakowywaniu wyjątkowej paczki.

Współcześnie wręczane karty upominkowe, czy co gorsza pieniądze, nie wzbudzają już takich reakcji, jak pierwsza konsola, komputer czy komórka znaleziona pod choinką. Chcesz poczuć się jak dziecko? Masz taką szansę. W konkursie, w którym nagrodą jest nowiusieńka konsola Sony PlayStation4.

?Konsola PlayStation 4 otwiera drzwi do niesamowitej podróży po nowych światach gier i społeczności graczy. PS4 stawia graczy na pierwszym miejscu, dzięki niesamowitej liczbie gier już dostępnych oraz ponad 180 grom w fazie produkcji? – czytamy na oficjalnej witrynie PlayStation. Pamiętasz poprzednie modele? To, jak czekałeś, aż będą dostępne na rynku i aż staną się twoją własnością, i jak mówi sam producent, przepustką do niesamowitej podróży po nowym świecie gier? Jeśli tak, z pewnością masz już najnowszą konsolę, która swoją premierę w Polsce miała 15 listopada 2013 roku. Jeśli jednak cały czas jest ona w sferze twoich marzeń, jest sposób, by je spełnić. A tym sposobem jest konkurs, a dokładniej Kalendarz Adwentowy, który znajdziesz na tanio.co.

Możesz wyprzedzić nawet Japończyków i stać się właścicielem nowego playa. Wystarczy wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez stronę tanio.co. Strona na co dzień zajmująca się udostępnianiem kuponów rabatowych na zakupy w sklepach online, w okresie adwentu postanowiła zabawić się w Świętego Mikołaja. Wystarczy odpowiedzieć na jedno z 24 pytań zamieszczonych w kalendarzu adwentowym, w sumie zostało ich już tylko 18 do końca akcji, by wziąć udział w losowaniu. Zadanie proste, można pokusić się i wierzyć na łut szczęścia. Bo to przecież on sprawia, że prezent staje się atrakcyjny.

Link do konkursu
Link do regulaminu

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *