0

Po co Apple szuka inżyniera od nagrywania wideo w iPadzie?

0

500x_appletablethands70_01

Apple na swoich stronach korporacyjnych poszukuję inżyniera, który miałby się zająć zapleczem technicznym w departamencie zajmującym się urządzeniem iPAD. Nie byłoby nic dziwnego w tym, że korporacja szuka nowych zasobów ludzkich do pracy przy nowym urządzeniu, gdyby nie to, że musi on mieć doświadczenie we wdrażaniu kamer cyfrowych.

Apple poszukuje Performacne QA Engineers w departamencie iPad Media. Na podstawie ogłoszenia, wiele osób doszukuje się potwierdzenia, że sklepowa wersja iPad’a będzie wyposażona w wideokamerę.

Dział iPad Media poszukuje inżyniera jakości oprogramowania z silnym zapleczem technicznym, który ma się zająć mediami audio i wideo w nowym urządzeniu mobilnym. Kandydat by mógł być w ogóle brany pod uwagę, musi posiadać doświadczenie i dobrze znać technologie wykorzystywane w cyfrowych kamerach. Więc pytam, po co im inżynier od kamer? Czyżby iPad miał jednak być wyposażony w matrycę CMOS?

Warto dodać, że można sobie pobrać kontur iPad`a i sobie go złożyć. Natomiast jeśli wierzyć plotkom, to iPad będzie miał kamerę.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *