0

Plus wprowadza do sprzedaży iPhone 4 już w poniedziałek 23 sierpnia!

0

iPhone 4 jest już w Polsce, wyłącznie w sieci Plus. Najbardziej pożądany telefon świata znajdzie się w salonach sprzedaży 23 sierpnia. A już we wrześniu tego roku każdy klient Plusa będzie miał możliwość otrzymać iPhone’a 4 za darmo!Plus to innowacyjność, najwyższa jakość usług oraz dostęp do najnowocześniejszych usług i rozwiązań telekomunikacyjnych. Klienci sieci Plus korzystają z najszybszego mobilnego Internetu a od najbliższego poniedziałku, jako pierwsi w Polsce będą mogli sięgnąć po najnowszy produkt firmy Apple.

iPhone 4 będzie dostępny dla klientów indywidualnych od 23 sierpnia, a od 25 sierpnia znajdzie się w ofercie biznesowej.

Plus szykuje też kolejne niespodzianki. Już w pierwszych dniach września ujawnione zostaną szczegóły konkursu, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy abonenci Plusa. Każdego dnia do wygrania będzie iPhone 4!

iPhone 4 to najmłodsze dziecko koncernu Apple’a, smartphone ten uznawany jest za jeden z najbardziej pożądanych gadżetów świata. Wprowadzono w nim szereg udoskonaleń wobec poprzedniej wersji. Nowy iPhone ma m.in. wyświetlacz o wyższej rozdzielczości, smuklejszą i bardziej wytrzymałą obudowę, 5 Mpix aparat wyposażony w lampę błyskową oraz możliwość nagrywania filmów HD. Zwiększoną funkcjonalność zapewnia m.in. dodatkowa kamera do wideo rozmów, szybszy procesor i dwukrotnie zwiększona pojemność pamięci RAM a także pojemniejsza bateria.

Informacja ta potwierdza definitywnie nasz komunikat sprzed dwóch dni – https://applemobile.pl/news/iphone-4-w-plusie-to-juz-pewne/

tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *