Home plotki

plotki

Produkcja ekranów OLED do nowych iPhone’ów rusza w maju

Krzysztof Rozengarten
0
0
Jeśli wierzyć w treść licznych plotek, to we wrześniu tego roku Apple zaprezentuje światu trzy modele jabłkowej słuchawki, z których dwa będą wyposażone w ekrany typu OLED. Zdaniem analityków można spodziewać się następcy iPhone’a X z ekranem o przekątnej 5,8 cala oraz modelu ochrzczonego już mianem X Plus charakteryzującego się wyświetlaczem o wielkości 6,5 cala.

Nadchodzi kres sklepu iTunes Store?

Krzysztof Rozengarten
0
0
Najnowsze informacje jakie na swoich łalmach publikuje serwis Digital Music News sugerują, iż Apple zamierza zamknąć na dobre sklep iTunes Store i tym samym nakłonić więcej osób do korzystania z usługi Apple Music. Użytkownicy ekosystemu kalifornijaskiej firmy zostaną odpowiednio wcześniej powiadomieni o tym fakcie, choć zakupione przez nich multimedia w sklepie nadal będą dla nich dostępne.

Apple pracuje nad nowymi Mapami

Krzysztof Rozengarten
0
0
Od 2012 roku, czyli od czasu kiedy Apple postanowiło porzucić rozwiązania Google związane z kartografią Mapy systemowe giganta z Kalifornii przeżywają prawdziwy rozkwit. Usługa i dedykowana jej aplikacja są notorycznie ulepszane, a efekty tych działań widać z każdą aktualizacją.

Aplikacje systemowe iOS być może będą usuwalne

Krzysztof Rozengarten
0
0
W wywiadzie jakiego niedawno udzielił Tim Cook dla serwisu BuzzFeed pojawiła się dość ciekawa i nieoczekiwana informacja związana z przyszłą funkcjonalnością systemu mobilnego. Obecny CEO Apple bowiem jak sam przyznał rozważa wdrożenie w życie możliwości odinstalowywania aplikacji natywnych, będących niejako częścią składową oprogramowania.

Nowy iMac 21,5 cala nadchodzi

Krzysztof Rozengarten
0
0
Przy okazji oddania do publicznych testów najnowszej odsłony systemu stacjonarnego od Apple na światło dzienne dzięki zaszytym w nim zapisom wyszło na jaw kilka ciekawych informacji. Jedna z nich dotyczy rzekomego pojawienia się nowej odsłony komputera iMac.

Pojawiają się informacje o iPhone 7

Krzysztof Rozengarten
0
0
Wciąż jesteśmy jeszcze przed premierą następcy iPhone’a 6, który prawdopodobnie ochrzczony zostanie mianem 6S, a w sieci pojawiają się już pierwsze spekulacje dotyczące przyszłorocznego modelu. Dotąd internet nawiedzały mniej lub bardziej udane koncepty tego urządzenia, zaś obecnie mamy do czynienia z dziewiczymi informacjami mającymi zdradzać rąbka tajemnicy o faktycznym wyglądzie przyszłego smartfona.

Apple TV dla graczy

Krzysztof Rozengarten
0
0
Zbliżająca się wielkimi krokami konferencja Apple, to przede wszystkim wyczekiwane przez miłośników marki nowe modele iPhone’a, choć zdaniem redaktorów czołowych portali branżowych to zdaje się nie jedyne nowości sprzętowe jakich doświadczymy już w tym miesiącu.