Home Newsy Plotki dotyczące zegarka Apple Watch 2
Plotki dotyczące zegarka Apple Watch 2
2

Plotki dotyczące zegarka Apple Watch 2

2


Można rzec, iż jesteśmy krótko po premierze zegarka od Apple, a tymczasem w sieci pojawiają się już pierwsze pogłoski związane z jego następcą. Apple Watch 2 ma zadebiutować na rynku zbytu w 2016 roku, a na jego pokładzie znajdzie się kilka ciekawych ulepszeń
.

Serwis 9To5Mac powołując się na rzekomo sprawdzone i wiarygodne źródła raportuje, iż kolejna odsłona smartwatcha będzie urządzeniem nieco bardziej niezależnym od iPhone’a. W jego wnętrzu ma znaleźć się moduł Wi-Fi, który po części spełni to zadanie, choć nadal sporych rozmiarów transfer wymagać będzie sprzężenia z jabłkowym smartfonem.

Dzięki wsparciu dla sieci bezprzewodowej światło dzienne ujrzy także aplikacja Find My Watch będąca odpowiednikiem softu znanego z innych urządzeń od Apple. To jednak nie koniec nowinek. W ofercie giganta bowiem ma znaleźć się całkiem nowy model zegarka stanowiący uzupełnienie luki pomiędzy edycją ze stalową kopertą i paskiem, a drogą wersją Edition.

Zdaniem redaktorów serwisu 9To5Mac Apple Watch w swojej drugiej odsłonie ma być również uzbrojony w kamerę FaceTime i pozwalać na przeprowadzanie połączeń wideo.

Ja osobiście chciałbym doczekać się całkiem nowej konstrukcji koperty. Niejednokrotnie pisalem, iż obecna bryła nie przypadła mi do gustu.

Źródło: 9To5Mac

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)