Home Newsy Platforma Shopify to idealne rozwiązanie na niemiecki rynek e-commerce
0

Platforma Shopify to idealne rozwiązanie na niemiecki rynek e-commerce

Platforma Shopify to idealne rozwiązanie na niemiecki rynek e-commerce
0

Shopify z powodzeniem można określić jako najbardziej popularną na świecie platformę e-commerce biorąc pod lupę system Saas. Są na to twarde dowody w postaci danych, które jasno wskazują na niesłabnące zainteresowanie nią oraz co za tym idzie, sukcesywny wzrost budowania na niej sklepów internetowych. Dlaczego jest to rozwiązanie idealne, jeśli planujemy ekspansję na rynek niemiecki? Podpowiadamy.

Sklep Shopify wzbudza zaufanie w Niemczech

Popularność Shopify to przede wszystkim ogrom możliwości pod względem tworzenia interfejsu. To także intuicyjność oprogramowania i olbrzymia łatwość w obsłudze, która idzie w parze z wysoką jakością. To właśnie ona dla Niemców ma ogromne znaczenie.

Można z powodzeniem więc stwierdzić, że prowadzenie sklepu internetowego na Shopify silniku jest godne polecenia – dostęp do różnorodnych funkcji jest bezproblemowy. Z powodzeniem możemy nanosić zmiany samodzielnie, bez angażowania w ten proces programisty. Nie bez znaczenia pozostaje także pełne bezpieczeństwo danych oraz transakcji.

Ponadto Shopify to system idealnie dostosowany do urządzeń Apple, co stawia go naprawdę w bardzo korzystnym świetle na rynku niemieckim. Stworzenie sklepu na tej platformie może być więc  bardzo udanym początkiem w naszej ekspansji na zachód Europy, w tym nie tylko na taki kraj jak Niemcy, ale także Austria czy też Szwajcaria. Jest ona przygotowana do tego pod każdym, najmniejszym względem.

E-Commerce i rynek

Każdy rynek rządzi się swoimi prawami i ta maksyma nie omija także niemieckiego. W związku z tym zanim rozpoczniemy działania zmierzające do rozwinięcia działalności na nim, warto jest zapoznać się z regulacjami, oczekiwaniami kupujących, jak również w kwestiach językowych, które mają zostać uwzględnione w tworzeniu sklepu online. Nie bez znaczenia ma także rodzaj informacji, jakie są przekazywane do klientów. Warto więc powierzyć tworzenie go profesjonalistom, którzy doskonale zdają sobie z tego sprawę i oprócz dopasowania się do praw rynkowych, będą w stanie dostosować się także do naszych oczekiwań, jak również zapewnić doradztwo oraz zaproponować własne rozwiązania. Wśród nich jest polska agencja Shopify Webway. Oprócz wdrożenia platformy zapewnia także kompleksowe szkolenia z jej obsługi.

Pozycjonowanie sklepu Shopify w Niemczech

Optymalizacja ma ogromne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu naszego e-commerce. Pozycjonowanie onlineshopu na Niemcy, w tym również link building DACH także można powierzyć agencji Webway, której doświadczenie jest poparte jest sukcesami zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *