Home Newsy PLANTRONICS ANONSUJE NOWE SŁUCHAWKI GAMINGOWE
PLANTRONICS ANONSUJE NOWE SŁUCHAWKI GAMINGOWE
0

PLANTRONICS ANONSUJE NOWE SŁUCHAWKI GAMINGOWE

0

Plantronics, pionier w dziedzinie technologii audio i elektroniki ubieralnej, zapowiedział wprowadzenie na rynek nowych serii słuchawek RIG, zaprojektowanych dla konsol Xbox One i PS4.

Najnowsza seria produktów Plantronics z rodziny RIG 600 i 400 debiutuje wraz z modelem RIG 4VR, kompatybilnym z goglami wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Nowe produkty czerpią z rozwiązań audio oferowanych przez modele z rodziny RIG, w tym te z serii RIG 500, dostępnych na konsole i komputery klasy PC. Zaprojektowano je tak, aby odpowiadały na potrzeby i preferencje graczy.

rig-4vr-back

“Jako zespół Plantronics rozumiemy jak ważne jest dostarczanie wymiernych korzyści graczom, tak aby mogli stać się jeszcze lepszymi zawodnikami” powiedział Gregory Morquin, manager segmentu produktów gamingowych w Plantronics.“Nowa gama słuchawek RIG jest zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej funkcjonalności, niezrównanej długości czasu rozgrywki, a także dla komfortu płynącego z lekkości i łatwości sterowania.

rig-400hx-boom

Jako, że sami jesteśmy graczami, dążymy do rozwijania produktów tak, aby odpowiadały na szeroki zakres potrzeb i stylów gry. Dążenie to znajduje odbicie w nowej serii produktów RIG”.

Plantronics RIG 600 i RIG 400

Modele RIG 600 i RIG 400 składają się na nową linię słuchawek gamingowych od Plantronics

  • Model RIG 600 charakteryzuje się wysokiej jakości dźwiękiem, wyważonym basem wolnym od zniekształceń, z żywymi średnimi i wysokimi tonami, co pozwala użytkownikom słyszeć więcej detali podczas grania czy słuchania muzyki.
  • Seria RIG 400 składa się ze słuchawek RIG 400HX zaprojektowanych dla Xbox One i RIG 400HS kompatybilnych z konsolą PlayStation 4. Oba modele mają wbudowane kontrolery głośności i wyciszenia, wysokiej czułości sterowniki oraz wypinane mikrofony z trybem redukcji szumów.

rig-600-side-cables

Ceny i dostępność

Model RIG 4VR współpracujący z PlayStation®VR i kontrolerami DualShock®4 dostępny będzie w największych sieciach detalicznej sprzedaży w sugerowanej cenie 299 zł.

Słuchawki RIG 400 w cenie 219 zł i RIG 600 w cenie 349 zł pojawią się w sprzedaży jesienią 2016. Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com/gaming.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)