pkt.pl z wyszukiwarką na iPada

0

Spółka pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów oraz użytkowników i udostępnia aplikację na iPada. Usługa pkt.pl HD zainstalowana na tablecie umożliwia szybkie i wygodne lokalizowanie miejsc na mapie oraz wyszukiwanie informacji na temat 2,1 miliona przedsiębiorstw przy jednoczesnym zachowaniu komfortu korzystania z widoku dużych map.

Usługa w polskiej wersji językowej jest do pobrania bezpłatnie w sklepie iTunes. Użytkownik pokrywa jedynie ewentualne koszty połączenia z internetem.

Aplikacja w wersji na tablet łączy funkcje zastosowane w urządzeniu ze standardami wyszukiwania firm i instytucji znanymi z wyszukiwarki internetowej www.pkt.pl (oraz wersji dla telefonów i smartphone?ów: mobile.pkt.pl). Są to m.in. funkcje dotykowe, nawigacja na ekranie, skalowanie mapy oraz prezentacja wyników wyszukiwania zarówno na mapie, jak i w formie listy. Usługa odpowiada na potrzeby użytkowników iPada, którzy przyzwyczajeni są do stałego dostępu do zasobów sieci i doceniają nieskomplikowane rozwiązania internetowe.

Użytkownicy iPada mogą dzięki aplikacji pkt.pl HD:
– zlokalizować siedzibę lub najbliższy oddział danej spółki na mapie;
– uzyskać wskazówki dotyczące dojazdu;
– dodać dane kontaktowe firmy do Kontaktów;
– odwiedzić stronę internetową poszukiwanej firmy;
– zapisać wyniki wyszukiwań;
– przekazać dane znajomym przez email.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.