Home Newsy Pierwsze zdjęcia iPada Pro 2?
Pierwsze zdjęcia iPada Pro 2?
0

Pierwsze zdjęcia iPada Pro 2?

12
0

Czas odpocząć trochę od plotek związanych z tematyką nadchodzących modeli iPhone’a i zająć się doniesieniami, które tym razem dotyczą flagowego modelu iPada. W sieci bowiem ukazały się rzekome zdjęcia drugiej generacji jabłkowego tabletu w odsłonie Pro.

Za publikacją fotografii stoi serwis AppleInsider, dzięki któremu przyjrzeć się można urządzeniu kodowo oznaczonemu jako MH1C2CD/F. Taki model nie istnieje obecnie w ofercie Apple. Numeracja ta charakterystyczna jest jednak dla iPada z ekranem 12,9 cala oraz modułem LTE jaki pojawił się na rynku w 2015 roku.

1

Biorąc jednak pod uwagę, iż na zamieszczonych zdjęciach widnieje tablet z pamięcią 12 GB na dane użytkownika można domyślać się, że mamy do czynienia jedynie z prototypem następcy iPada Pro. Zakładając oczywiście, że zamieszczone fotografie są autentyczne.

Druga odsłona iPada Pro powinna pojawić się późną jesienią tego roku. W połowie września ruszyć ma masowa produkcja tego urządzenia, a na rynek powinno ono trafić w październiku. Póki co nie wiadomo jakich zmian doczekamy się względem pierwszej wersji. Z całą pewnością iPad Pro 2 wyposażony zostanie w lepsze komponenty takie jak szybszy procesor oraz wyświetlacz typu True Tone.

Źródło: AppleInsider

 

Pierwsze zdjęcia iPada Pro 2?

(12)

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)