Home Newsy Pięć popularnych rodzajów etui do telefonu Samsung Galaxy S10
Pięć popularnych rodzajów etui do telefonu Samsung Galaxy S10
0

Pięć popularnych rodzajów etui do telefonu Samsung Galaxy S10

0

Nawet najlepsze modele współczesnych smartfonów są sprzętem podatnym na przypadkowe uszkodzenia. Dlatego, jeśli nie chcesz zbyt szybko porysować swojego nowego telefonu, jednym z najprostszych sposobów na jego ochronę jest zakup dopasowanego do niego modelu etui. W sprzedaży znajdziesz wiele typów pokrowców dedykowanych różnym markom telefonów. Poniżej znajdziesz zestawienie pięciu typów etui na Samsung Galaxy S10. Być może jedno z nich przypadnie Ci do gustu.

Popularne wersje etui do telefonów

Najpopularniejsze modele etui do telefonu Samsung Galaxy S10 to standardowe pokrowce typu nakładka, które zabezpieczają jedynie tył i boki urządzenia. W sprzedaży znajdziesz również cieszące się dużą popularnością pokrowce hybrydowe, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu ochrony pokrowce pancerne, eleganckie pokrowce skórzane typu książeczkowego, po które najchętniej sięgają panie oraz designerskie etui drewniane, które najczęściej zdobione są efektownymi grawerami. To, który model etui na Samsung Galaxy S10 wybierzesz, oczywiście w największym stopniu zależy od Twoich indywidualnych upodobań estetycznych. Zamawiając konkretny model pokrowca, warto jednak dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Jaki rodzaj etui do telefonu wybrać?

Pokrowce typu nakładka to najpopularniejszy sposób na ochronę telefonu przed różnego rodzaju zagrożeniami. Najczęściej wykonuje się je z materiałów elastycznych, takich jak sylikon czy tworzywo TPU, ale na rynku znaleźć można również ich droższe wersje z poliwęglanu. Poliwęglanowe etui na Samsung Galaxy S10 to sposób na trwałą ochronę telefonu przy jednoczesnej minimalnej ingerencji w oryginalny wygląd urządzenia. Pokrowce hybrydowe i pancerne również zabezpieczają jedynie tył i boki telefonu, ale dzięki wykorzystaniu kilku warstw materiałów o różnych właściwościach, zapewniają one wyższy poziom bezpieczeństwa chronionemu urządzeniu. Osoby, które swój telefon noszą zwykle luzem w torebce, plecaku lub teczce, chętnie sięgają po pokrowce książeczkowe, które zabezpieczają całą powierzchnię telefonu. Skórzane, książeczkowe etui Samsung Galaxy S10 to dobry wybór również dla tych osób, które nie chcą nosić ze sobą portfela (we wnętrzu etui jest miejsce na karty płatnicze i banknoty). Miłośnicy oryginalnego designu mogą być z kolei zainteresowaniu niepowtarzalnymi etui wykonanymi z drewna.

Zanim zamówisz nowe etui na Samsung Galaxy S10, zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz. Jeśli nie chcesz ingerować w wygląd urządzenia, postaw na etui typu nakładka. Gdy chcesz się wyróżniać, wybierz eleganckie etui drewniane lub skórzane. Gdy telefon nosisz luzem w torebce, zamów skórzany pokrowiec z klapką, a gdy boisz się, że uszkodzisz go podczas pracy, wybierz etui hybrydowe lub masywne etui pancerne.

Artykuł przygotowany przez partnera CasePlace.pl
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.