2

Pełny simlock z iPhone 4 z sieci AT&T już możliwy

2

Do oferty naszego serwisu trafiła właśnie usługa zdjęcia blokady simlock z teleofnów iPhone z amerykańskiej sieci AT&T. Za obsługę wykonania usługi odblokowania odpowiada serwis www.simlock.pl, o którym już kilkukrotnie pisaliśmy na naszym portalu.

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy na naszej stronie usługi TRWAŁEGO zdjęcia blokady simlock z Apple Iphone 2G / 3G / 3GS / 4 z sieci: AT&T USA

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów Apple Iphone 2G / 3G / 3GS / 4 z sieci AT&T USA. Usługa polega na stałym odblokowaniu, tak więc po aktualizacji oprogramowania simlock już nie wróci. Przy zamówieniu podać należy podać numer seryjny (IMEI) telefonu który można sprawdzić wpisując *#06#. Po zrealizowaniu usługi telefon należy podpiąć do komputera i włączyć iTunes które wyświetli informację że jest dostępna aktualizacja, należy ją wykonać i telefon zostanie TRWALE odblokowany. Usługa ta obsługuje WSZYSTKIE nawet NAJNOWSZE wersje firmware.

Więcej na stronie www.simlock.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. Widzisz kolego, problem w tym, że nie masz kompletnie racji. Coś słyszałeś, gdzieś niedoczytałeś i później wypisujesz głupoty. Za darmo można zdjąc blokadę tylko gdy iPhone ma więcej niż 2 lata a jego kontrakt został spłacony. W innym wypadku za darmo nie załatwisz nic. Usługa naszego serwisu polega na czymś innym – nas nie interesuje skąd jest twój telefon, kiedy był kupiony i czy płaciłeś za niego rachunki. My poprostu wykonujemy usługę. Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *