3

Pełny simlock z iPhone 4 z sieci AT&T już możliwy

3

Do oferty naszego serwisu trafiła właśnie usługa zdjęcia blokady simlock z teleofnów iPhone z amerykańskiej sieci AT&T. Za obsługę wykonania usługi odblokowania odpowiada serwis www.simlock.pl, o którym już kilkukrotnie pisaliśmy na naszym portalu. 

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy na naszej stronie usługi TRWAŁEGO zdjęcia blokady simlock z Apple Iphone 2G / 3G / 3GS / 4 z sieci: AT&T USA

Jest to usługa pozwalająca na zdjęcie simlocka z telefonów Apple Iphone 2G / 3G / 3GS / 4 z sieci AT&T USA. Usługa polega na stałym odblokowaniu, tak więc po aktualizacji oprogramowania simlock już nie wróci. Przy zamówieniu podać należy podać numer seryjny (IMEI) telefonu który można sprawdzić wpisując *#06#. Po zrealizowaniu usługi telefon należy podpiąć do komputera i włączyć iTunes które wyświetli informację że jest dostępna aktualizacja, należy ją wykonać i telefon zostanie TRWALE odblokowany. Usługa ta obsługuje WSZYSTKIE nawet NAJNOWSZE wersje firmware.

Więcej na stronie www.simlock.pl

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.