0

Pełnoletni numer GG trafił do zwycięzcy aukcji!

0

wosp-18final-2010-przekazanie03

Specjalny, niski numer GG:18 wylicytowany podczas XVIII Wielkiego Finału WOŚP, trafił do nowego użytkownika. Zaproponował on najwyższą kwotę. Oficjalne przekazanie numeru GG odbyło się w siedzibie Fundacji WOŚP w obecności Jurka Owsiaka i przedstawicieli GG Network.

Numer specjalny GG:18 został wylicytowany podczas XVIII Finału WOŚP za rekordową kwotę 21 600 zł. To najwyższa jak dotąd kwota, jaką zapłacono za numer GG.

Pan Rafał, zwycięzca aukcji numeru GG:18 jest właścicielem portalu bsms.pl. Jak twierdzi, numeru będzie używał w celach prywatnych, nabył go z myślą o pomocy chorym dzieciom: GG:18 to numer już pełnoletni, a pieniądze na niego wydane być może pomogą jakiemuś dziecku osiągnąć pełnoletniość więc warto było walczyć i zakupić go za tę sumę ? mówi pan Rafał.

W tym roku licytacja numeru specjalnego była bardzo emocjonująca. Ostateczna kwota za numer padła na kilka sekund przed zakończeniem aukcji i okazała się rekordem – GG:18 jest droższy od numeru ubiegłorocznego o równe 1500 zł. Licytacja dla WOŚP to jedyna okazja w ciągu roku, kiedy każdy może licytować i ma szansę zdobyć tak niski numer Gadu-Gadu.

Gadu-Gadu to fantastyczna historia, która jest z nami od niemalże samego początku od kiedy powstało (Gadu-Gadu), licytujemy każdy numerek z wielką radością – mówi Jurek Owsiak

Gadu-Gadu grało wspólnie z WOŚP po raz piąty. Tradycyjnie już do Jurka Owsiaka i Fundacji WOŚP na następny rok do użytkowania trafił kolejny numer specjalny, który wylicytowany zostanie podczas XIX Wielkiego Finału. Jest to numer GG:19, przez który oficjalnie można już kontaktować się z Fundacją WOŚP.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *