Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie PDA Net zamieni twojego iPhone’a w router WiFi
PDA Net zamieni twojego iPhone’a w router WiFi

PDA Net zamieni twojego iPhone’a w router WiFi

0

Najnowsza wersja aplikacji PDA Net, która dostępna jest z poziomu instalatora Cydia, potrafi zamienić twój telefon iPhone (każdej generacji, także z oprogramowaniem iOS4.1) w prawdziwy Hot Spot WiFi. Dzięki niej, możliwe jest udostępnienie połączenia z Internetem dla innych urządzeń, korzystając z dostępu za pomocą sieci komórkowej, w której działa telefon.Program umożliwia nie tylko udostęnianie połączenia przez sieć bezprzewodową WiFi, ale także przy uzyciu przewodu USB. By łączyć się z siecią przy użyciu iPhone’a z aplikacją PDA Net, nie trzeba instalować na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że komputer czy inne urządzenie, wyposażone zostało w moduł WLAN. Jeżeli nie, pozostaje nam połączenie po USB – w tym przypadku, najpierw trzeba pobrać specjalne oprogramowanie.

Program można używać bezpłatnie przez okres 14 dni. Po tym czasie trzeba wykupić licencję za około 16 dolarów. Jeżeli nie kupimy licencji, dostęp do sieci będzie działał nam nadal poprawnie, jednak uruchomione zostanie ograniczenie w postacji braku możliwości logowania się do jakiegokolwiek serwisu, gdzie trzeba podać login i hasło. Program do pobrania w repozytorium Modmyi.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.