0

Panasonic MW-10. Zestaw multimedialny ze stacją dokującą do iPod`a

0

Panasonic MW-10 Panasonic wprowadził do swojej oferty pierwszy zestaw multimedialny ze stacją dokującą iPod oraz cyfrową ramką do zdjęć. System MW-10 oferuje funkcje kilku urządzeń zintegrowanych w lśniącej obudowie, która idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni, biura czy pokoju dziennego.

Zamknięta w eleganckiej sylwetce stacja multimedialna MW-10 brzmi tak samo dobrze jak wygląda. Wbudowany odtwarzacz CD oraz tuner radiowy, który posiada pamięć 45 stacji, emitują tony, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Głośnik urządzenia opiera się na sztywnej bambusowej membranie, która dostarcza wyrazistych dźwięków. Specjalne, zainstalowane z przodu dyfuzory pozwalają na sprawne rozprowadzenie fonii w dużych pomieszczeniach. Za dostarczanie mocnych dźwięków basowych odpowiada funkcja D.Bass, która wzmacnia niskie tony wraz ze zwiększaniem poziomu dźwięku.

Uniwersalna stacja dokująca dla iPoda pozwala na odtwarzanie plików muzycznych oraz wideo. Za pośrednictwem pilota, stacja multimedialna MW-10 pozwala również na zdalne operowanie odtwarzaczem iPod nawet z dalszej odległości.

Multimedialna ramka Panasonic MW-10, za pośrednictwem swojego 9?calowego ekranu LCD WVGA, pozwala na wyświetlanie zdjęć zapisanych na płytach CD, kartach SD oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, która pozwala na odtwarzanie do 6.000 zdjęć zapewniając wiele godzin oglądania oraz słuchania muzyki. Stacja multimedialna MW-10 pozwala na oglądanie plików zdjęciowych przy jednoczesnym akompaniamencie muzyki odtwarzanej z płyty CD. Ekran LCD, poza możliwością oglądania pokazu slajdów ze zdjęciami na pełnej jego powierzchni, oferuje szeroką gamę jednoczesnego wyświetlania następujących kombinacji: zegar i menu iPoda, kalendarz i zdjęcia oraz kalendarz i funkcjonalność audio. Niezwykle istotną innowacją stacji dokującej jest możliwość wyświetlania plików wideo, zgromadzonych w pamięci produktów spod znaku nadgryzionego jabłuszka.

Wbudowany slot kart pamięci SD oraz USB zapewniają prosty transfer danych z komputera osobistego lub płyt CD-R/RW. Świadectwem oszczędność energii zestawu Panasonic MW-10 jest przyznanie systemowi certyfikatu Energy Star. Zastosowanie procesora obrazu UniPhier LSI pozwoliło na zintegrowanie wszystkich układów przetwarzania obrazu w jednym układzie scalonym, który zmniejsza pobór prądu oraz redukuje ilość komponentów.
Panasonic MW-10 jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 1219 PLN brutto.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *