Home Newsy Pakiet biurowy Microsoftu dla OS X już w 2015 roku
Pakiet biurowy Microsoftu dla OS X już w 2015 roku
2

Pakiet biurowy Microsoftu dla OS X już w 2015 roku

2

Ikona

Do sieci wyciekły prawdopodobne zdjęcia prezentujące program Outlook dla Mac, co może zwiastować rychłe pojawienie się nowej wersji pakietu biurowego Micosoftu dedykowanego komputerom od Apple. Za publikacją zrzutu ekranu stoi chiński serwis cnBeta.

Fotografie przedstawiają fragment rzekomego interfejsu programu pocztowego i menadżera zadań z Redmond. W chwilę później ten sam portal udostępnia slajdy pochodzące z tajnej konferencji Microsoftu, które mają potwierdzać datę premiery Office dla OS X w pierwszej połowie 2015 roku. Test beta oprogramowania mają jednak rozpocząć się w przeciągu najbliższych miesięcy.

1

Firma z Redmond skupiła się w nowej wersji swojego pakietu na głębokich zmianach dotyczących interfejsu. Aplikacje wchodzące w skład zestawu biurowego miały rzekomo zostać dostosowane do środowiska najnowszej wersji systemu stacjonarnego od Apple, a także ekranów typu Retina.

2

Jeśli powyższa informacja jest autentyczna, to Office dla platformy OS X doczeka się pierwszej od czterech lat aktualizacji. Ostatnia wersja oznaczona jako 2011 ukazała się pod koniec 2010 roku.

Źródło: cnBeta

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)