0

Opera Mini przyjęta do AppStore

0

opera-mini-iphone Opera ogłosiła dzisiaj, że jej popularna przeglądarka mobilna Opera Mini na iPhone i dotykowy iPod została przyjęta do App Store. Opera Mini będzie dostępna za darmo za ok. 24 godziny, w zależności od konkretnego rynku.

Opera Mini z ponad 50 milionami użytkowników na świecie umożliwia szybkie mobilne surfowanie dzięki kompresowaniu danych o maksimum 90% przed przesłaniem ich na urządzenie. Umożliwia to dużo szybsze ładowanie się stron. Użytkownicy aplikacji zauważą z pewnością znaczącą poprawę szybkości Internetu, szczególnie podczas korzystania z powolnych sieci. Przeglądanie Internetu z Operą Mini na iPhona i dotykowego iPoda pozwoli też użytkownikom zaoszczędzić pieniądze dzięki możliwościom kompresji danych. Szczególnie przyda się to podczas korzystania z roamingu.

– Z wielką przyjemnością udostępniamy użytkownikom iPhona i iPoda doskonały kontakt z Internetem dzięki Operze Mini App – powiedział Lars Boilesen, prezes Opera Software. – Ta aplikacja jest kolejnym krokiem w kierunku celu Opery, jakiem jest dostarczenie Internetu jeszcze większej liczbie ludzi i miejsc.

Opera Mini App będzie dostepna za darmo w App Store z iPhona i dotykowego iPoda, lub ze strony: www.itunes.com/appstore/.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *