Office dla Mac 2011 w sprzedaży w Polsce!
0

Office dla Mac 2011 w sprzedaży w Polsce!

0

16 listopada 2010 roku w siedzibie firmy iSource odbyła się premiera prasowa Microsoft Office dla Mac 2011, a już dzisiaj oprogramowanie jest do nabycia w całym kraju. Najtańszy pakiet Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 1 stanowisko) kosztuje 399 zł.

Pierwsza w pełni spolonizowana wersja najpopularniejszego pakietu biurowego oferuje nowy interfejs i pełną zgodność z Office dla Windows, wygodną wymianę plików i integrację z Office Web Apps. Polskich nabywców z pewnością ucieszą także nowe, niższe ceny – zarówno wersji dla użytkowników domowych i edukacyjnych, jak i biznesowych.

Mam dla wszystkich polskich MacUserów doskonałą wiadomość – nareszcie pakiet biurowy Office dla Mac jest dostępny w polskiej wersji językowej i oferuje pełną funkcjonalność oraz kompatybilność z wersją dla Windows – powiedział Marcin Gutkiewicz, Business Unit Manager odpowiedzialny za Office dla Mac w firmie Microsoft. Z roku na rok w Polsce przybywa użytkowników komputerów Macintosh i chcemy ich jak najlepiej wspierać, oferując w narodowym języku nowoczesne i innowacyjne produkty oraz usługi internetowe.


Office dla Mac 2011 oferowany jest w Polsce w trzech wersjach handlowych:

  • Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 1 stanowisko) w cenie 399 zł
  • Office dla Mac 2011 dla użytkowników domowych i uczniów (licencja na 3 stanowiska) w cenie 499 zł
  • Office dla Mac 2011 w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 899 zł.

Cieszę się, że wspólnie z firmą Microsoft wprowadzamy na polski rynek nową edycję Office dla Mac. Nowe funkcje i możliwości wersji 2011 uwolnią kreatywność i wyobraźnię zarówno użytkowników domowych i edukacyjnych, jak i biznesowych – dodał Paweł Małecki, Product Manager odpowiedzialny za Office dla Mac w firmie iSource S.A. Nasza wieloletnie współpraca, związana między innymi z opracowaniem polskiego słownika do poprzedniej wersji pakietu biurowego, przekonała firmę Microsoft do przygotowania w pełni spolonizowanych aplikacji. To kolejny bodziec do rozwoju lokalnego rynku użytkowników komputerów Mac.

[ad]

Pakiet w wersji dla użytkowników domowych składa się z najpopularniejszych aplikacji: Word, Excel oraz PowerPoint. Wersja biznesowa dodatkowo posiada, debiutującą w pakiecie Office dla Mac, aplikację Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz zarządzania kontaktami i kalendarzami. Outlook zastępuje znaną z poprzednich edycji Office dla Mac aplikację Entourage.

Z nowych funkcji jakie pojawiły się w Office for Mac 2011 warto wymienić integrację z Microsoft Office Web Apps – umożliwiającą m.in. współdzielenie plików z innymi użytkownikami na dysku internetowym SkyDrive – pracę grupową na plikach, wstążkę narzędziową znaną z pakietu Office w wersji dla Windows, aktywne wykresy, pełną obsługę skryptów i VBA oraz dynamiczne zmiany tabel. Niezwykle efektowną funkcją, charakterystyczną tylko dla Office dla Mac, jest możliwość poglądu warstw dokumentów. Dzięki niej użytkownik ma możliwość szybkiego sprawdzenia i zmiany kolejności warstw np. na bardzo złożonych slajdach w programie PowerPoint.

Przypominamy także, iż klienci którzy od początku sierpnia nabyli pakiet Office dla Mac 2008, automatycznie uzyskali możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji 2011 – wystarczy zarejestrować swoją kopię na stronie www.officedlamac.pl.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *