Oferta iSource dla uczniów i studentów
0

Oferta iSource dla uczniów i studentów

0

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny i akademicki. Wielu uczniów i studentów zastanawia się nie tylko nad wyborem podręczników, zeszytów i pomocy szkolnych, ale także odpowiedniego komputera i akcesoriów.

Warto zaopatrzyć się w nowy sprzęt, który nie tylko uprzyjemni wolny czas, lecz również będzie doskonałą pomocą naukową. iPody i MacBooki coraz częściej wykorzystywane są w edukacji, a oprogramowanie iLife, iWork oraz programy Apple, takie jak Final Cut i Aperture, wyznaczają standardy w dziedzinie kreacji multimedialnych. Mac, iPod oraz iPhone charakteryzują się mocą, integracją, wytrzymałością i łatwością użytkowania, jakiej oczekują dziś wszyscy studenci i uczniowie. Co więcej, za okazaniem szkolnej lub studenckiej legitymacji, można otrzymać na ich zakup dużą zniżkę. Dzięki edukacyjnym rabatom, z których skorzystać mogą wszyscy uczący się, komputery Apple kupisz aż 10% taniej.

W tym roku z okazji powrotu do szkoły wszyscy studenci, którzy kupią komputer Mac, otrzymają kultowy zestaw iStudenta. Z zasadami oraz szczegółami promocji można zapoznać się na Facebooku pod adresem www.facebook.com/iStudent, gdzie od kilku miesięcy gromadzą sie fani komputerów z jabłuszkiem.

Zniżki na sprzęt i oprogramowanie to nie wszystko, co firma Apple ma do zaoferowania studentom. Na uwagę zasługują zasoby iTunes University. Serwis iTunes U szybko stał się największym źródłem bezpłatnych materiałów edukacyjnych dostępnych nawet na urządzeniach mobilnych. Parę dni temu Apple ogłosił 300 milionów pobrań wykładów, podcastów i innych materiałów! To kopalnia wiedzy, oferująca bezpłatne materiały- wykłady, dyskusje, lekcje języków, książki audio i inne materiały edukacyjne, opracowane przez najlepsze uczelnie, takie jak Harvard, Oxford, czy Cambrigde oraz muzea i instytucje kulturalne z całego świata. Serwis oferuje ponad 75000 plików audio
i wideo, w tym wiele pełnych kursów uniwersyteckich. Aby z niego skorzystać potrzebna jest darmowa aplikacja iTunes oraz iPod, MacBook lub iPhone.

Aktualne oferty dla studentów i uczniów sprawdzisz na www.facebook.com/iStudent.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *