Home Newsy O tym jak bezdomny stał się programistą
O tym jak bezdomny stał się programistą
0

O tym jak bezdomny stał się programistą

0

Życie pisze różne scenariusze, także te, które większość z nas zna jedynie z telewizyjnych seriali, czy kinowych hitów.
Los sprzyja każdemu jednak to wybór odpowiednich decyzji oraz należyte wykorzystanie danej nam szansy w końcowym rozrachunku stanowić będą o porażce, czy też życiowym sukcesie.

Powód do dumy ma jeden z amerykańskich bezdomnych, który wziął sprawy w swoje ręce i całkowicie odmienił marny dotąd los.
Leonardo Grand, bo tak nazywa się bohater tej historii mijany był codziennie przez pewnego przechodnia, który nieoczekiwanie złożył mu interesującą propozycję.

Bezdomny miał bowiem dostać od niego jednorazowo 100 USD lub zamiast tego zestaw książek do nauki programowania, prywatne lekcje oraz laptopa.
Chęć zdobycia doświadczenia i wizja przyszłościowego zajęcia wygrały z łatwym pozyskaniem, kuszących, choć niewielkich pieniędzy.

Nauka nie poszła w las, a do sklepów App Store oraz Google Play trafiła właśnie pierwsza aplikacja Leonarda.
Trees for Cars, bo tak nazywa się ów soft służy, pisząc ogólnie, organizowaniu wspólnych podróży w celu zaoszczędzenia kosztów.

Nagłośniona historia bezdomnego człowieka, który został programistą dzięki uprzejmości obcej osoby posiada dwa pouczające wnioski.
Pierwszy z nich jest taki, iż warto czasem bezinteresownie pomagać innym, a drugi, by w sposób mądry oraz przemyślany podejmować często kluczowe decyzje.

Źródło: BusinessInsiderAppleCenter

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *