0

O czym pamiętać, pożyczając pieniądze przez smartfon?

O czym pamiętać, pożyczając pieniądze przez smartfon?
0

W dzisiejszych czasach pożyczkę gotówką można uzyskać także i przez smartfon, wystarczy mieć tylko połączenie z siecią. W ten sposób można uzyskać błyskawiczną gotówkę w niemal każdej sytuacji. Warto przy tym jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, tak aby pożyczyć szybko i na korzystnych warunkach.

Dlaczego pożyczka przez smartfon może okazać się dobrym pomysłem?

Jak wiadomo, inteligentne telefony już dawno odmieniły życie wielu ludzi, niektórzy powiadają nawet, że smartfon to ich trzecia półkula mózgowa. Rzeczywiście, coraz więcej ludzi korzysta w celach zawodowych, osobistych i rozrywkowych właśnie z telefonów, które mogą okazać się także bardzo pomocne w przypadku pożyczania gotówki.

Dzięki smartfonom ma się bowiem możliwość uzyskania szybkiej pożyczki praktycznie zawsze, w końcu to urządzenie praktycznie każdy ma przy sobie non stop. Z szybkiej pożyczki online na telefonie można więc skorzystać, w różnych sytuacjach np. w czasie przebywania w podróży, gdy pilnie potrzebne jest finansowe wsparcie. Pożyczkę można rozdysponować na każdy inny cel, np. kupno nowego iPhone-a. Po zawarciu pożyczki, środki trafiają na konto błyskawicznie, zwykle nawet w zaledwie kilka godzin.

Jak znaleźć odpowiednią ofertę pożyczki?

Na polskim rynku działa mnóstwo firm pożyczkowych online. Samodzielne znalezienie najlepszej oferty nie jest jednak proste, szczególnie w przypadku korzystania z telefonu, ponieważ porównać ze sobą trzeba wiele ofert, a każda z nich jest inna.

Pomocny okazać może się profesjonalny ranking pożyczek internetowych, dzięki któremu na jednej stronie ma się zestawione wszystkie najlepsze oferty. Atrakcyjne chwilówki, pożyczki na raty, pożyczki bez BIK i KRD, czy też pożyczki dla zadłużonych znaleźć można na Matchbanker, czyli renomowanej platformie, która zupełnie za darmo udostępnia listę najlepszych ofert pożyczek online dostępnych w Polsce. Korzystanie z tego portalu jest proste, a informacje w nim zawarte są przedstawione w pełni zrozumiały sposób. Strona Matchbanker działa bardzo płynnie, także i na urządzeniach mobilnych.

Jak bezpiecznie pożyczyć przez smartfon?

Korzystanie z usług firm pożyczkowych przez inteligentny telefon jest proste. Warto jednak pamiętać o kilku niuansach, a także ważnych zasadach, dzięki którym pożyczka online będzie atrakcyjna i bezpieczna.

Po pierwsze, nie zaleca się korzystać z ofert pożyczkowych online, w czasie, gdy jest się podłączonym do ogólnodostępnej sieci Wifi. W czasie wypełniania wniosku pożyczkowego trzeba bowiem podać kilka danych osobowych, a bezpieczniej jest je wpisywać, kiedy korzysta się ze sprawdzonego źródła Internetu. Wniosek o pożyczkę najlepiej jest także złożyć, ze swojego prywatnego telefonu.

Pożyczając przez smartfon, trzeba zwrócić także uwagę na to, aby wszystkie pola we wniosku pożyczkowym uzupełnić prawidłowymi danymi. Korzystając z klawiatury telefonu, łatwo jest przecież popełnić błąd, a już jedna literówka może spowodować odrzucenie wniosku przez instytucję pożyczkową i konieczność przesłania kolejnej aplikacji. Zanim więc prześle się swój wniosek pożyczkowy, to warto go dokładnie sprawdzić, aby upewnić się, że nie zawiera żadnych błędów. Wskazane jest także wypełnianie wniosku w spokoju i sprzyjających warunkach, zamiast np. w zatłoczonym autobusie.

Przede wszystkim jednak należy mieć świadomość, że każdą pożyczkę trzeba spłacić i to w terminie podanym w umowie, ponieważ w przeciwnym przypadku naliczone zostaną odsetki karne. Warto więc pożyczać odpowiedzialnie, gdyż tylko wtedy pożyczanie pieniędzy się opłaca.

Artykuł przygotowany przez partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *