0

Nowy uchwyt samochodowy Belkin dla iPhone w ofercie iSource

0

Uchwyt samochodowy Belkin Belkin wprowadził na rynek dwa rozwiązania, ułatwiające korzystanie z iPhona w samochodzie – TuneCast Auto Universal oraz uchwyt samochodowy, umożliwiający zainstalowanie urządzenia na szybie. O dostępność produktów w Polsce zadba firma iSource.

TuneCast Auto Universal to nadajnik radiowy, który pozwala w łatwy sposób słuchać muzyki z iPhone’a lub iPoda bez konieczności używania dodatkowych kabli, czy specjalnych przejściówek. Wykorzystując samochodowy system audio, TuneCast podłączony do iPhone’a/iPoda automatycznie wyszukuje częstotliwość radiową FM, na której odbiór muzyki będzie najczystszy, za co odpowiada technologia ClearScan.

Urządzenie zostało skonstruowane tak, aby można było z niego korzystać w maksymalnie prosty sposób. Dlatego wyposażono je w wyświetlacz o wysokim kontraście, dwa programowalne przyciski do wyboru programu oraz specjalny przycisk PRO, który odpowiada za optymalizację i wzmocnienie głośności. iPhone’a podłączymy poprzez gniazdo 3,5mm, jednak dzięki wbudowanemu portowi USB, TuneCast może posłużyć także do ładowania dodatkowych urządzeń.

Drugą z nowości jest uchwyt umożliwiający zainstalowanie odtwarzacza Apple na przedniej szybie samochodu. Urządzenie umożliwia obsługę iPhone’a zarówno w pionie, jak i poziomie, zapewniając maksymalną stabilność. Uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami iPodów.

Sugerowane ceny brutto urządzeń:
TuneCast Auto Universal (F8Z439ea): 249 PLN
Uchwyt samochodowy do iPhone’a (F8Z453cw): 139 PLN

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *