1

Nowy procesor i7 w MacBook Pro nagrzał się do 100 stopni

1

macbook-pro-i7 Wiadomo już od dawna, że Apple nie może poradzić sobie z problemem zbyt bardzo nagrzewających się komputerów. Nie inaczej jest w przypadku 17-calowego MacBook`a Pro z procesorem i7, którego temperatura podczas testu osiągnęła 100 stopni!

Dziennikarze zagranicznego serwisu branżowego PC Authority postanowili sprawdzić jak podczas testów komputerowych wypada nowy MacBook Pro z procesorem i7. Jednak już na początku, obudowa komputera stałą się bardzo gorąca i szybko musieli odłożyć MacBook`a na bok.

Aby przekonać się z jaką temperaturą mieli do czynienia użyli specjalnych programów do obliczania temperatury procesora. Podczas testu procesor Core i7 nagrzał się do 100 stopni Celsjusza.

Mieliście podobny problem? Napisz w komentarzu.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(1)

  1. U mnie jak miałem Mountain Lion temperatura spokojnie wynosiła 90 stopni. Grzał się niemiłosiernie (MacBook Aluminium). Po downgrade do Lion – tempertatura 40-60 stopni. Oczywiście sprawa wygląda nieco inaczej przy filmach np. z YT, gdzie jest flash. Wtedy temp. też jest podwyższona. Niestety w porównaniu do laptopów PC – komp jest znacznie cieplejszy.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *