Home Newsy Nowy numer „Mobility” wraz z jabłkowym dodatkiem już w kioskach
Nowy numer „Mobility” wraz z jabłkowym dodatkiem już w kioskach
0

Nowy numer „Mobility” wraz z jabłkowym dodatkiem już w kioskach

0

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, iż od paru dni w dobrych salonach prasowych nabyć można świeży i pachnący numer magazynu „Mobility”.
Miesięcznik z dziesięcioletnim stażem, poświęcony zagadnieniu mobilnych technologii należy do ścisłego grona tematycznych czasopism, cyklicznie ukazujących się na polskim rynku wydawniczym.

Wraz z najnowszym numerem dostępny jest także dodatek iStyle Magazine Extra, który dedykowany jest przede wszystkim miłośnikom marki Apple.
Na lekko ponad trzydziestu stronach czytelnik znajdzie sporą dawkę artykułów poświęconych między innymi nowej odsłonie systemu iOS7, którego premiera czai się tuż za rogiem.


Ponadto na kartkach dodatku pojawia się też garść propozycji dotyczących ciekawych i przydatnych aplikacji mobilnych, czy choćby porcja szczerych opinii krążących wokół tematyki związanej ze światem Apple.

Gorąco zachęcamy do obcowania z zarówno magazynem „Mobility” jak i jego dodatkiem iStyle Magazine Extra.

W przygotowaniu tego ostatniego braliśmy czynny udział.
Odpowiedzialni jesteśmy przede wszystkim za jego merytoryczny i wizualny kształt oraz dobór, mamy nadzieję, że ciekawych tematów.

Magazyn można nabyć w wielu salonach prasowych (choćby Empik) lub jego elektroniczną wersję pod tym adresem w sieci (bieżący numer niebawem ma tam trafić).

Miłego czytania 🙂

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *