Home Newsy Nowy iPhone 11 Pro. Gdzie kupić najtaniej?
0

Nowy iPhone 11 Pro. Gdzie kupić najtaniej?

Nowy iPhone 11 Pro. Gdzie kupić najtaniej?
0

Nowy iPhone 11 Pro, czyli kolejne dziecko produkcji Apple, zachwyci użytkowników ogromną gamą możliwości. Kto nie chciałby telefonu nowej generacji? Pytanie retoryczne – zapewne każdy.  Wszystko przemawia na korzyść smartfona z jednym drobnym wyjątkiem. Kupno takiego telefonu można bardzo nadszarpnąć kieszeń – koszt urządzenia to około 6000 złotych. Czy można i gdzie ewentualnie znaleźć iPhone 11 Pro taniej niż w cenie rynkowej?

Charakterystyka urządzenia iPhone 11 Pro

Innowacyjny system trzech aparatów gwarantuje nieporównywalnie więcej możliwości, co nie wpływa negatywnie na korzystanie z urządzenia. Aparaty pozwolą na ujęcie w kadrze większej scenerii, zrobienie pięknego zdjęcia w słabym świetle. Smartfon zapewnia szersze pole widzenia. Oddalając widok w teleobiektywie automatycznie, przełącza się na nowy ultraszerokokątny obiektyw, co daje czterokrotny zoom optyczny. Model iPhone 11 Pro pozwala zobaczyć to, co nie mieści się w ramach obiektywu.

Nagrane wideo będzie naprawdę wysokiej jakości – żaden inny smartfon nie daje takiego efektu obrazu. Absolutną nowością jest możliwość obróbki nagrania narzędziami do udoskonalania i przerabiania zdjęć.

CHIP A13 Bionic uwzględnia technologię samouczenia w każdym jego calu. Chip jest szybki, inteligentny, wydajny. Inny smartfon nie daje takich możliwości.

Smartfon w szybki sposób przetwarza zadania, które są kierowane do rdzeni energooszczędnych, a to wpływa na wydłużenie czasu pracy baterii.

Procesor graficzny stworzony specjalnie dla maniaków gier mobilnych. Użytkownicy będą zachwyceni, grając w gry, gdzie jakość obrazu pozostaje bez zarzutu.

Zastosowane w telefonie z przodu i tyłu szkło smartfona jest twarde jak kamień, odporne na ewentualne uszkodzenia i wypadki.

Komórka może wpaść do wody i nic się nie dzieje – tworzywo jest wodoodporne, a przecież w innym wypadku nadawałaby się do naprawy lub wyrzucenia. W razie zalania kawą, herbatą, innym napojem – iPhone 11 Pro wychodzi z tego bez szwanku. Co więcej, smartfon jest odporny na pył za sprawą elementów uszczelniających dopracowanych na tip top.

Technologia Ultra Wideband orientuje telefon w przestrzeni. Co to w praktyce oznacza? Możliwość zlokalizowania innych urządzenia Apple z układem U1.

Poznając bardziej szczegółowo opis funkcji telefonu, możemy się domyślać, dlaczego urządzenie jest tak kosztownym sprzętem. To nas jednak nie zniechęca i w dalszym ciągu smartfon jest w kręgu rzeczy przez nas pożądanych. Gdzie szukać, żeby trafić na ten telefon w jak najniższej kwocie?

Gdzie kupić iPhone 11 Pro w korzystnej cenie?

Nie ma konkretnej odpowiedzi na pytanie: iPhone 11 Pro gdzie najtaniej kupić? Warto przeglądnąć ofertę topowych sklepów RTV, AGD i porównać ceny ze sobą. Dobrze jest także zerknąć na strony sklepów nieco mniej popularnych – być może tam cena będzie bardziej konkurencyjna. Przykładowo sklep internetowy KMKI proponuje ten model telefonu w niższej cenie niż 6000 złotych. Jeżeli kupno najnowszego iPhone marki Apple może jeszcze chwilę zaczekać to dobrze przeglądnąć Internet wzdłuż i szerz, żeby kupić telefon w jak najlepszej cenie. 

Nowy iPhone to świeżak na rynku, mający kilka miesięcy i całą masę super funkcji. Chcąc zdobyć ten długo wyczekiwany model, warto przeglądnąć oferty różnych sklepów, żeby kupić smartfona w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Odczekanie kilka miesięcy, aż cały szał nowego produktu mienie również spowoduje minimalne obniżenie ceny kolejnego telefonu marki Apple iPhone 11 Pro.

Artykuł przygotowany przez partnera
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.