3

Nowy Bootrom iPhone 3GS złamany przez nieznanego hackera?

3

gull1hack

W świecie złamanych urządzeń działających na iPhone OS pojawiły się plotki na temat złamania nowego bootromu w iPhone 3GS. Co ciekawsze powstała już nawet aplikacja, dzięki której jednym kliknięciem można bez problemu wprowadzić w tryb Jailbreak każde urządzenie działające na oprogramowaniu 3.1.3.

Niestety program nie został już upubliczniony. Na razie musimy się pocieszyć dostępnym screnem programu, oraz filmem przedstawiającym jego działanie.

Nowe narzędzie o nazwie gull1hack będzie obsługiwało wszystkie urządzenia działające na iPhone OS, ponadto będzie obsługiwało nowy bootrom, dzięki czemu także właściciele iPhone 3GS z oprogramowaniem 3.1.3 będą mogli w końcu wprowadzić swoje telefony w tryb JB. Sam tryb Jailbreak ma być trwały, to znaczy że nie będzie potrzebne ponowne jego wykonanie po wyłączeniu urządzenia, jak to było w przypadku BlackRa1n i softu 3.1.2. Gull1hack jak wynika z zrzutu ekranu, będzie działało pod Windows. Ma być równie proste w obsłudze co Blackra1n lub redsn0w.
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(3)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *