Home Newsy NOWOŚCI INCASE DLA NOWYCH MACBOOKÓW PRO

NOWOŚCI INCASE DLA NOWYCH MACBOOKÓW PRO

NOWOŚCI INCASE DLA NOWYCH MACBOOKÓW PRO
0

O wysokiej jakości produktów Incase świadczy chociażby fakt, że jest to jedna z niewielu marek dostępnych w oficjalnym sklepie Apple – niektóre z nich posiadają nawet status Apple Exclusive.

HARDSHELL WOOLENEX

Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli komputerów Apple z serii MacBook Pro 14” oraz MacBook Pro 16”, amerykański producent akcesoriów wprowadził do swojej oferty dedykowane obudowy ochronne Hardshell Woolenexwłaśnie do modeli wyposażonych w procesory M1 Pro oraz M1 Max, dostępne w kolorze grafitowym oraz nowym kolorze kobaltowym.

Woolenex to nazwa materiału, którego walory estetyczne powinni docenić wszyscy użytkownicy sprzętu Apple. Powstał on przez połączenie ze sobą włókien poliestrowych 300D oraz 600D o różnej grubości. W rezultacie otrzymano wyjątkowo trwały i odporny na zużycie materiał, który dodatkowo posiada właściwości hydrofobowe i jest w ten sposób odporny na szkodliwe działanie wody (np. gdy złapie nas deszcz) oraz innych cieczy (np. gdy rozleje nam się coś w plecaku).

HARDSHELL DOTS

Dla użytkowników, którzy nie chcą całkowicie zakrywać laptopa, Incase przygotował również dedykowane obudowy z serii Hardshell Dots wykonane z tworzywa Makrolon® – jest to specjalny poliwęglan opracowany przez firmę Bayer, który charakteryzuje się m.in. ekstremalną odpornością na uderzenia.

Nazwa Dots nawiązuje do powierzchni, która dzięki unikalnej fakturze jest odporna na smugi po palcach, nie widać na niej rys, a dodatkowo poprawia jakość chwytu. Obudowy Hardshell Dots dostępne są w kolorze Clear, Black oraz Ice Pink.

Artykuł powstał we współpracy z firmą FORCETOP Sp. z o.o. – dystrybutorem marki Incase w Polsce.

5/5 - (2 votes)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.