0

Noworoczna promocja iMac

0

Firma iSource, wyłączny dystrybutor Apple w Polsce, ogłosiła dziś wyjątkową promocję na komputery iMac 24″. Przy kupnie wybranych modeli komputera każdy otrzyma gratis tuner Elgato EyeTV Hybrid.

Elgato jest producentem wielokrotnie nagradzanego na świecie oprogramowania TV i szerokiej gamy tunerów umożliwiających oglądanie, nagrywanie oraz edytowanie programów TV w jakości HD. Jednym z najbardziej efektownych produktów firmy jest EyeTV Hybrid, będący wszechstronnym tunerem telewizyjnym do odbioru bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej, telewizji kablowej, oraz telewizji analogowej, zarówno naziemnej, jak i kablowej.

image004.jpg01CA9074

Tuner Eye TV Hybrid, to urządzenie All-in-One TV, pełniące rolę anteny telewizyjnej, po podłączeniu do Maka. Pozwala oglądać, nagrywać, edytować i korzystać z wielu innych funkcji wysokiej jakości telewizji kompatybilnej z twoim Makiem. Tuner TV podłącza się za pomocą portu USB 2.0., który zapewnia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku, dzięki możliwości odbioru satelitarnej telewizji DVB-T i DVB-SC, telewizji analogowej oraz radia.

– Dzięki nowatorskiej EyeTV, każdy użytkownik komputera Mac może go zmienić w doskonałej jakości telewizję, wyposażoną w nagrywarkę Digital Video Recorder (DVR), dzięki której na swoim komputerze w każdej chwili będzie mógł odtworzyć swój ulubiony program telewizyjny – mówi Paweł Martyniuk, Product Manager iSource S.A.

Teraz przekształcenie komputera w telewizor staje się znacznie tańsze. Urządzenie Tuner TV dołączane jest w prezencie do modeli iMac 24??:
MB418PL/A – IMAC 24″ CORE 2 DUO 2.66GHZ/4GB/640GB/GEFORCE 9400M/SD
MB419PL/A – IMAC 24″ CORE 2 DUO 2.93GHZ/4GB/640GB/GEFORCE GT 120/SD
MB420PL/A – IMAC 24″ CORE 2 DUO 3.06GHZ/4GB/1TB/GEFORCE GT 130/SD
Promocja trwa do wyczerpania zapasów zestawów.
Więcej informacji pod adresem: https://www.isource.pl/newsletter_08_stycznia_2010/

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *