Home Newsy Nowoczesne technologie wykorzystywane w gadżetach erotycznych

Nowoczesne technologie wykorzystywane w gadżetach erotycznych

Nowoczesne technologie wykorzystywane w gadżetach erotycznych
0

Technologia z roku na rok rozwija się niesamowicie szybko i jest wykorzystywana w bardzo wielu branżach. Nic dziwnego, że zaawansowane technologicznie urządzenia pojawiły się także w świecie gadżetów erotycznych, gdzie są szeroko wykorzystywane. Jakie technologie uchodzą za najciekawsze, najbardziej nietypowe, a jednocześnie najchętniej wybierane? Oto trzy ciągle zyskujące popularność urządzenia.

Zdalnie sterowane urządzenia z pomocą aplikacji

Kategoria zdalnie sterowanych gadżetów już od dnia swojej premiery stała się hitem. Z takich akcesoriów korzystać można zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie bliskiej osoby, która może w danym momencie znajdować się w dowolnym miejscu świata. Jedyne, co jest potrzebne do nawiązania połączenia i umożliwienia przejęcia kontroli nad urządzeniem drugiej osobie, to dostęp do internetu.

Zdalnie sterowane wibrujące urządzenia wymagają zainstalowania darmowej aplikacji producenta na smartfonie. Telefon łączy się z wibratorem przez bluetooth. Kiedy to druga osoba znajdująca się w innym miejscu ma przejąć kontrolę nad urządzeniem, jej telefon łączy się z telefonem połączonym siecią bluetooth, omijając tym samym barierę odległości.

Zdalnie sterowane urządzenia wibrujące to coś więcej, niż klasyczne dildo czy prosty wibrator, który wymaga ciągłego trzymania w dłoni. Nie tylko umożliwiają one zdalną kontrolę, ale nawet wibracje w rytm odtwarzanej na smartfonie muzyki. Z drugiej strony możliwość przejęcia kontroli przez drugą osobę wprowadza element zależności obecny głównie w BDSM.

Roboty wykorzystywane w branży erotycznej

Budowa sprawnych robotów, które jednocześnie będą możliwie realistycznie odzwierciedlać ludzkie zachowania, to poważne zadanie dla najlepszych inżynierów w wielu firmach technologicznych. Roboty wykorzystywane w branży erotycznej z roku na rok szybko się rozwijają, proponując coraz więcej funkcji zbliżonych do doświadczeń z drugim człowiekiem. Dziś roboty w branży erotycznej mają być już nie tylko gadżetami. Dzięki czujnikom rozmieszczonym w różnych partiach mogą one reagować na dotyk czy głos, a sztuczna inteligencja pozwala na rozmowy, które odzwierciedlają pogawędki z prawdziwą towarzyszką.

W przypadku robotów erotycznych duży nacisk kładzie się na ich wygląd. Ważna jest nawet miękkość sztucznej skóry, która w dotyku powinna możliwie jak najbardziej przypominać naturalną skórę człowieka. Takie roboty to nie tylko sztuka technologiczna, ale i dopracowane detale, które razem z możliwościami nowoczesnych urządzeń tworzą coś wartego nawet wiele tysięcy dolarów.

Technologia opracowana specjalnie dla kobiet

Chociaż na rynku gadżetów znaleźć można bardzo wiele modeli masażerów, zdecydowana większość z nich opiera się na tej samej zasadzie działania, mianowicie wibracjach. Masażery powietrzne to stosunkowo tanie, niewielkich rozmiarów urządzenia, które zaledwie w kilka miesięcy stały się prawdziwym sprzedażowym hitem. Wszystko przez fakt, że ich działanie różni się od innych tego rodzaju urządzeń.

Wibratory powietrzne podczas działania nie mają bezpośredniego kontaktu ze skórą. Wytwarzają one ciśnienie powietrza, które delikatnie stymuluje wrażliwe partie ciała. Poza tą jedną główną różnicą pomiędzy urządzeniami tradycyjnymi a masażerami powietrznymi ich działanie nie różni się tak bardzo. Nietypowe podejście do stymulacji okazało się jednak idealnym wyborem producentów, którzy zaczęli produkować tego rodzaju masażery na szeroką skalę.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.