Home Newsy Nowoczesne kamery tubowe Hikvision Hiwatch

Nowoczesne kamery tubowe Hikvision Hiwatch

Nowoczesne kamery tubowe Hikvision Hiwatch
0

Na rynku dostępnych jest szereg rozmaitych urządzeń umożliwiających budowę profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego. Tematem dzisiejsze wpisu są nowoczesne kamery tubowe Hikvision Hiwatch wraz z aplikacją mobilną Hikconnect. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego marka Hikvision Hiwatch jest warta uwagi?

Na początek odpowiemy sobie na pytanie, dlaczego marka Hikvision Hiwatch jest warta uwagi. Rozwiązania należące do tej serii produktowej wyznaczają nowe trendy w dziedzinie elektronicznych instalacji zdalnego nadzoru wizyjnego mienia oraz osób. Stanowią doskonały wybór zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i obiektów komercyjnych czy zakładów przemysłowych. Wyroby tej marki mogą posłużyć zarówno do budowy nowych, jak i modernizacji istniejących już systemów telewizji przemysłowej – analogowych AHD oraz cyfrowych IP.

Dużą zaletą, jaką mogą pochwalić się produkty linii Hikvision Hiwatch jest możliwość zintegrowania kamer tubowych IP z istniejącymi instalacjami analogowymi w technologii AHD, HDTVI czy CVI i CVBS. Niepodważalną korzyścią wynikającą z tego faktu jest brak konieczność całkowitej wymiany infrastruktury w przypadku chęci modernizacji istniejącego systemu monitoringu wizyjnego. Doskonale sprawdzają się także w zadaniach związanych z budową zaawansowanych, hybrydowych instalacji zdalnego nadzoru wizyjnego budynków mieszkalnych i użytkowych.

Jakie parametry posiadają kamery tubowe Hiwatch?

Nowoczesne produkty do systemów monitoringu IP marki Hikvision charakteryzują się rozmaitymi cechami użytkowymi. Jakie parametry posiadają kamery tubowe Hiwatch?

  • Wysokiej jakości przetworniki CMOS High Performance zapewniającą doskonałą rozdzielczość i szczegółowość przy niskim poziomie szumów obrazu.
  • Oświetlacze IR, które emitują światło podczerwone, co sprawia, że nowoczesne kamery tubowe Hikvision mogą być stosowane również w godzinach nocnych.
  • Solidne i trwałe obudowy zaprojektowane w klasach szczelności umożliwiających wybór urządzeń zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.
  • Zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu DWDR, BLC, AGC czy DNR, które zdecydowanie podnoszą jakość rejestrowanego sygnału video.
  • Możliwość zasilania z użyciem skrętki UTP, dzięki technologii PoE – Power over Ethernet – bez konieczności prowadzenia dodatkowego okablowania.

Warto dodać, iż same urządzenia charakteryzują się wyjątkowo niskim poborem mocy co sprawia, iż nie wymagają dużej wydajności prądowej zasilania nawet w rozbudowanych systemach.

Dlaczego warto zdecydować się na kamery tubowe?

Użytkownicy poszukujący profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego często pytają, dlaczego warto zdecydować się na kamery tubowe Hikvision Hiwatch. Przede wszystkim ich zaletą jest prostota i lekkość konstrukcji, która pozwala na szybki i łatwy montaż. Nie przekreśla to jednak doskonałej stabilności, dzięki instalacji z użyciem 3-4 śrub. Kolejnym pozytywnym aspektem jest możliwość zastosowania urządzeń w systemach analogowych CCTV zaprojektowanych w standardach TVI, AHD, CVI czy CVBS.

Jakie funkcje oferuje aplikacja Hikvision Connect?

Omawiając kamery tubowe linii produktowej Hiwatch nie sposób nie wspomnieć o tym, jakie funkcje oferuje aplikacja Hikvision Connect. Hikconnect pozwala na zdalny podgląd na żywo oraz przeglądanie obrazu, a także zarządzanie systemem monitoringu z dowolnego miejsca. Wystarczy smartfon, tablet lub komputer z dostępem do łącza internetowego. Funkcjonalne oprogramowanie umożliwia nadzór nad posesją czy obiektem użytkowym bez potrzeby obecności stróża nocnego czy fizycznej ochrony. Program wysyła również powiadomienia o wykrytych incydentach.

Wybierz bezpieczeństwo z kamerami Hikvision Hiwatch!

Zakup elementów instalacji telewizji przemysłowej to ważna decyzja, która determinuje faktyczny poziom bezpieczeństwa domach jednorodzinnych oraz dowolnego rodzaju obiektach komercyjnych. Jeżeli szukasz niezawodnych urządzeń do systemów monitoringu wizyjnego, to wybierz bezpieczeństwo z kamerami tubowymi Hikvision Hiwatch!

5/5 - (1 vote)
tags:

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.