Home Newsy Nowe wersje iTunes
Nowe wersje iTunes
0

Nowe wersje iTunes

0

Ikona

W związku ze zbliżającą się premierą oficjalnej wersji systemu iOS 8 Apple postanowiło zaktualizować aplikację iTunes w wersji stacjonarnej. Update dotyczy zarówno odsłony działającej pod OS X Mavericks jak i testowej dedykowanej najnowszej platformie desktopowej.

Usprawnienia zaimplementowane w iTunes 11.4 przynoszą głównie wsparcie dla ósmej wersji systemu iOS oraz mających niebawem pojawić się na rynku nowych smartfonów od Apple. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku znajdującej się wciąż w fazie beta aplikacji iTunes 12. Udostępniona paczka zwiera eliminację niepoprawności jakie wychwycono po publikacji iOS 8 w odsłonie Golden Master. Czołową z nich był błąd, który powodował, iż instalacja iOS 8 GM na urządzeniach dotykowych z użyciem wcześniejszej odsłony iTunes 12 była po prostu niemożliwa.

1

Przy okazji aktualizacji iTunes 12 doczekało się także drobnych zmian w interfejsie użytkownika. Nieco przejrzyściej teraz wygląda widok listy artystów, przebudowano również okno z informacjami oraz dodano funkcję Family Sharing.

Obie aktualizacje dostępne są w zakładce uaktualnienia sklepu Mac App Store.

Źródło: Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)