Home Newsy Nowe szczegóły dotyczące budowy iPhone’a 6
Nowe szczegóły dotyczące budowy iPhone’a 6
0

Nowe szczegóły dotyczące budowy iPhone’a 6

0

Ikona

Na kilkanaście dni przed wrześniową prezentacją kolejnej odsłony jabłkowego smartfona do sieci trafia coraz więcej zdjęć obrazujących jego możliwy wygląd. Spora część tychże fotografii jest ze sobą zbieżna i pokrywa się również z treścią plotek jakie od miesięcy zalewają serwisy technologiczne.

iPhone 6 ma zostać w tym roku zaprezentowany przez Apple w dwóch wersjach różniących się wielkością wyświetlacza, każda z nich jednak będzie odznaczać się smuklejszą konstrukcją, nieco innym rozmieszczeniem przycisku wybudzania oraz lekko zmienionym designem guzików odpowiedzialnych za regulację natężenia dźwięku.

1

Potwierdzają to również najnowsze wieści pochodzące z francuskiego serwisu iGen, który opublikował fotografie ekranu komputera znajdującego się na terenie fabryki Foxconn. Widać na nim rysunki techniczne oraz towarzyszącą im specyfikację dotyczącą obudowy nadchodzących modeli iPhone’a o przekątnych wyświetlacza 4,7 oraz 5,5 cala. Co ciekawe zdjęcia te zdradzają jeszcze jeden szczegół konstrukcyjny jaki może znaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Otóż tegoroczne, jabłkowe smartfony, jeśli wierzyć w autentyczność publikacji, będą posiadały pierścień tylnej kamery lekko wystający poza powierzchnię obudowy.

2

Model z ekranem 4,7 cala, na zdjęciu oznaczony jako N61 ma posiadać wymiary 138,14 x 97 x 6,9 mm, zaś większa odsłona urządzenia była swego czasu testowana przez Apple w dwóch wariantach, z których roślejsza charakteryzowała się specyfikacją 158.07 x 77,79 x 71, mm.

Warto przypomnieć, iż według nieoficjalnych informacji iPhone 6 zostanie zaprezentowany światu 9 września podczas konferencji sprzętowej.

Źródło: iGen

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)