Home Newsy Nowe obudowy iPada 5 i iPada mini 2 na filmie
Nowe obudowy iPada 5 i iPada mini 2 na filmie
0

Nowe obudowy iPada 5 i iPada mini 2 na filmie

0

Plotek część dalsza, czyli po potwierdzeniu przez Apple terminu konferencji, na której najprawdopodobniej nie zobaczymy jeszcze jabłkowych tabletów, przyszła kolej na nie właśnie.

Zarówno iPad w swojej piątej odsłonie jak i jego mniejszy brat ma rzekomo zostać zaprezentowany światu na przełomie października i listopada tego roku.
Tradycji więc stało się zadość i tym razem pod czujne oko wzięto do oceny film prezentujący nowe obudowy tychże urządzeń.

Za całą sprawą stoi serwis Unbox Therapy, który opublikował w sieci materiał wideo uwieczniający podobno owe, mocno wyczekiwane urządzenia.

Na filmie jednak nie widać zmian, o których już nie raz pisano w sieci, a jakie czekają rzekomo większy tablet od Apple.
Według doniesień ma on podobno być wizualnie zbliżony do iPada mini, czyli posiadać węższe, boczne ramki wokół ekranu, a narożniki obudowy mają zostać lekko zaokrąglone.
Jego grubość według pomiarów dokonanych na filmie także nie ulegnie zmianie.

Wszystko wskazuje też na to, iż konstrukcja nowego iPada mini nie będzie odbiegać od tego, co wizualnie znamy z pierwszej wersji tegoż urządzenia, choć wszyscy spodziewają się tym razem lepszego ekranu – Retina.

Niestety zarejestrowany materiał pokazuje jedynie tylną część obudów obu nadchodzących urządzeń, co też nie pozwala na wnikliwą analizę.

Film można zobaczyć pod tym linkiem.

Źródło: AppAdvice

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *