Home Newsy Nowe MacBooki Pro z Touch Bar w sklepach od 17 listopada
Nowe MacBooki Pro z Touch Bar w sklepach od 17 listopada
0

Nowe MacBooki Pro z Touch Bar w sklepach od 17 listopada

0

Wiele osób zapewne już czeka z gotówką w ręku, by nabyć pachnący jeszcze fabryką komputer MacBook Pro z panelem dotykowym Touch Bar. Urządzenia zostały zaprezentowane na ostatniej konferencji zorganizowanej przez Apple, a internetowy sklep firmy przeżywa od premiery urządzeń prawdziwe oblężenie.

Gigant z Cupertino przyznał, że żaden inny MacBook Pro w przeszłości nie cieszył się takim zainteresowaniem jak tegoroczne modele. W chwili obecnej na realizację zamówienia dokonanego za pośrednictwem Apple Online Store trzeba czekać od 4 do 5 tygodni.

Komputery trafią też do pośredników sprzedażowych, sklepów firm trzecich, a prawdopodobną datą premiery ma być 17 listopada. Wskazują na to informacje jakie na swoich łamach publikuje serwis 9To5Mac. Portal dotarł do danych według, których wiele sklepów zewnętrznych szykuje się na sprzedaż komputera wspomnianego dnia. Do każdego z nich ma trafić w pierwszej fazie przynajmniej po kilka sztuk urządzenia z panelem Touch Bar.

Flagowe modele MacBooka Pro z ekranami o przekątnych 13 oraz 15 cali zostały odchudzone względem poprzedników, wyposażone w jaśniejszy ekran typu Retina, większy gładzik wspierający technologię Force Touch oraz wspomniany już panel dotykowy. W komputerach zabrakło również złącza MagSafe oraz tradycyjnego portu USB. Zastąpił je standard USB typu C.

Źródło: 9To5Mac

 

Nowe MacBooki Pro z Touch Bar w sklepach od 17 listopada

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)