Home Newsy Nowe MacBooki Pro na horyzoncie
Nowe MacBooki Pro na horyzoncie
0

Nowe MacBooki Pro na horyzoncie

0

Od miesięcy spekuluje się na temat nowych komputerów, które miałyby jeszcze w tym roku odświeżyć linię MacBooka Pro. Ostatnie plotki sugerują, iż w związku z ich premierą przesunie się nieco termin konferencji Apple poświęconej wynikom finansowym. Data wydarzenia została ustanowiona na 27 października.

Pod koniec tego miesiąca Apple ma rzekomo po cichu, czyli bez zapowiedzi wprowadzić do portfolio całkiem nową wersję MacBooka Pro, którego konstrukcja zostanie mocno odchudzona i pozbawiona między innymi złącza MagSafe. W jego miejscu znajdzie się port USB-C ze wsparciem dla standardu Thunderbolt 3.

Serwis Macotakara powołując się na pewne i sprawdzone źródła będące częścią łańcucha dostaw Apple informuje, że komputery faktycznie ujrzymy jeszcze w tym miesiącu. Jednocześnie kalifornijska firma pozbędzie się z oferty MacBooka Air z ekranem o rozmiarze 11 cali. Ten model zastąpi sprzedawany obecnie MacBook 12 cali.

Warto dodać, iż zgodnie z treścią nieoficjalnych informacji nowe MacBooki Pro zostaną wyposażone w panel dotykowy OLED, który zastąpi tradycyjne przyciski funkcyjne mieszczące się nad klawiaturą.

Źródło: 9To5Mac

 

Nowe MacBooki Pro na horyzoncie

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *