Home Newsy Nowe iPady zobaczymy już 16 października?
Nowe iPady zobaczymy już 16 października?
0

Nowe iPady zobaczymy już 16 października?

0

Ikona

Pojawiają się nowe nieoficjalne, choć pochodzące z pewnego źródła informacje dotyczące terminu październikowej prezentacji sprzętowej Apple. Jak donosi serwis Re/code z Johnem Paczkowskim na czele impreza, na której zostaną zaprezentowane nowe iPady odbędzie się nie jak szacowano 21, a 16 października tego roku.

To właśnie blisko tydzień wcześniej Apple ma zorganizować kolejny, jesienny event, którego głównym bohaterem będzie nowa odsłona iPada Air. Wydarzenie odbędzie się w sali ?Town Hall? mieszczącej się na terenie kampusu Apple w Cupertino i tradycyjnie już rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego.

Przy okazji tej informacji pojawiają się też po raz kolejny doniesienia o tym, iż jabłkowe tablety nie będą jedynymi urządzeniami zaprezentowanymi podczas wystąpienia. Serwis Re/code jest zdania, iż firma z Cupertino przedstawi równocześnie najświeższą odsłonę komputera iMac z ekranem Retina oraz udostępni finalną wersję swojego systemu stacjonarnego OS X Yosemite. Pojawiają się również głosy, iż prawdopodobnie światło dzienne ujrzy wówczas nowe Apple TV oraz większy iPad.

Warto przypomnieć, iż nowy iPad Air ma zostać wyposażony w czytnik linii papilarnych, który zadebiutował ponad rok temu wraz z iPhonem 5S, powłokę antyodblaskową, a oferowany będzie podobnie jak mniejszy brat w trzech wersjach kolorystycznych.

Źródło: Re/code

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)