Nowe akcesoria Macally dla iPhone?a 4
0

Nowe akcesoria Macally dla iPhone?a 4

0

Etui, folie ochronne, kable, słuchawki i samochodowe ładowarki USB. Te i inne akcesoria do iPhone’a 4 wprowadza na polski rynek firma Macally. Dystrybucją produktów zajmie się firma iSource, wyłączny dystrybutor Apple w Polsce.

Po debiucie iPhone’a 4, na rynek wkraczają nowe dodatki dedykowane urządzeniu. Wśród producentów akcesoriów, dedykowanych najnowszym odtwarzaczom, znajduje się m.in. firma Macally.

METROIMDP4 to etui dla fanów minimalizmu i nowoczesności. Pokryte jest lustrzaną powłoką, o gumowanych krawędziach i częściowo gumowanym spodzie, które zabezpieczą iPhone’a przed ześlizgnięciem się z biurka, czy wypadnięciem z ręki.

Dla osób które chcą w jak największym stopniu zachować oryginalny wygląd najnowszego iPhone’a, a przy tym bardziej o niego zadbać, stworzono przejrzysty FLEXFITP4. Ta przezroczysta obudowa została skonstruowana ze specjalnego materiału, odpornego na pęknięcia i zadrapania, dzięki czemu nie tylko iPhone, ale sama obudowa długo zachowają idealny wygląd. Etui zaopatrzone jest również w ochraniacz ekranu.

Z kolei ochronna folia na ekran urządzenia IP-PH808P4 to coś dla Użytkowników ceniących prywatność. Uniemożliwia ona ?podglądanie? ekranu przez osoby trzecie znajdujące się w pobliżu, dzięki technologii 4-Way Privacy Technology, która sprawia, że ekran oglądany pod mniejszym kątem staje się ciemniejszy. Natomiast osobom korzystającym z urządzenia ułatwia pracę, blokując odbijanie się w ekranie promieni słonecznych.

Ciekawostką wśród nowych akcesoriów Macally do iPhone’a są wykonane zgodnie z zasadami designu Apple douszne słuchawki z wbudowanym pilotem i mikrofonem, TUNEPAL Pro. Zapewniają one zarówno dobrą jakość Hi-Fi, wygodę w sterowaniu funkcjami iPhone’a 4 i muzyką, jak i komfort użytkowania. Zamiast popularnych ostatnio dousznych gumek mają specjalną piankę ?z pamięcią?, która zapewnia wygodę, dopasowując się do ucha.

Wygodnym akcesorium, zwłaszcza podczas wakacyjnych podróży, jest ładowarka samochodowa, która tak jak słuchawki świetnie wpisuje się w design produktów z logo nadgryzionego jabłka. Jest to najmniejsza dostępna w tej chwili na rynku ładowarka samochodowa, którą z powodzeniem mogą stosować zarówno użytkownicy iPhone’a 4, jak i wszelkich innych urządzeń zasilanych poprzez gniazdo USB. Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi samochodowymi gniazdami zapalniczek.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *