Nowe akcesoria Hama do iPad’a
0

Nowe akcesoria Hama do iPad’a

0

Niemiecka Hama zaprezentowała serię akcesoriów do bijącego rekordy sprzedaży tabletu iPad. Kolekcja obejmuje: torby w kilku różnych wzorach i fasonach, ochronne folie na ekran, słuchawki, kable, a także rysiki, dzięki którym na ekranie będzie mniej odcisków palców.

Jednym z bardziej przydatnych rozwiązań okażą się ponadto sztywne, materiałowe stojaki na iPad’a. Znacznie ułatwiają biurkową pracę z tabletem, a jednocześnie chronią urządzenie przed uszkodzeniami czy zarysowaniami.

Każda z nowych toreb Hama ma specjalne wkładki, które chronią ekran tabletu przed zarysowaniami. Użytkownik iPad’a będzie mógł też skorzystać z kieszonek na przydatne akcesoria, jak słuchawki czy rysiki. Niemiecki producent przygotował również specjalną folię ochronną na ekran tabletu, która w niewielkim tylko stopniu odbija refleksy świetlne.

Właściciele prestiżowego tabletu marki Apple mogą teraz skorzystać także z dedykowanych do tego urządzenia kabli Hama. Z ich pomocą możliwe jest podłączenie iPad’a do samochodowego lub domowego sprzętu audio. Niemiecki producent zaprojektował ponadto serię słuchawek dousznych, których wzornictwo wpisuje się w trendy kreowane przez Apple.

Ceny i termin wprowadzenia akcesoriów Hama do iPad’a na polski rynek nie są jeszcze znane.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *