0

Nowe akcesoria dla iPhone od BigBen

0

IQ Publishing – dystrybutor gier i akcesoriów wprowadził do sprzedaży szeroką ofertę akcesoriów przeznaczonych dla użytkowników iPhone’a – etui, ładowarkę samochodową, zasilacz sieciowy z kablem USB oraz zestaw chroniący przed zabrudzeniem i rysami.

Dostępne są trzy rodzaje etui, które pełnią rolę ochronną, zabezpieczając iPhone’a przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z nich jest ekskluzywne skórzane etui, zapinane na pasek z rzepem, wewnątrz obszyte miękkim materiałem, w kolorze do wyboru: białym lub czarnym. Cena detaliczna produktu wynosi 69,90 zł.

Kolejne etui wykonane jest z bardzo dobrej jakości poliwęglanu. Zaprojektowane jest w taki sposób, aby użytkownik miał pełen dostęp do wszystkich funkcji telefonu, bez konieczności wyciągania go z futerału. Do etui dołączona jest folia zabezpieczająca ekran, posiadająca powłokę antyrefleksyjną, dzięki której jakość obrazu zostaje utrzymana na wysokim poziomie. Cena detaliczna zestawu wynosi 69,90 zł.

Trzecie etui wykonano z wysokiej jakości silikonu, który idealnie przylega do urządzenia. Również w tym przypadku użytkownik ma pełen dostęp do wszystkich funkcji iPhone’a. Etui dostępne jest w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym oraz fioletowym. Do zestawu dołączona jest folia z powłoką antyrefleksyjną, zabezpieczająca ekran. Cena detaliczna zestawu, składającego się z dwóch etui silikonowych z folią, wynosi 69,90 zł.

Kolejne akcesorium to ładowarka samochodowa 12V, zaprojektowana do bezpiecznego zasilania iPhone’a oraz iPoda podczas podróży samochodem. Ładowarka posiada kabel USB o długości 120 cm, za pomocą którego urządzenie można połączyć z komputerem. Produkt dostępny jest w kolorze białym i czarnym a jego cena detaliczna wynosi 69,90 zł.

Zasilacz sieciowy 230V z kablem USB to następny produkt niezbędny dla posiadaczy iPhone’a. Posiada kabel USB o długości 120 cm, do połączenia urządzenia z komputerem. Zasilacz sieciowy dostępny jest w kolorach: czarnym i białym. Jego cena detaliczna wynosi 69,90 zł.

Folia zabezpieczająca ze ściereczką to zestaw akcesoriów dedykowanych użytkownikom iPhone’a. Folia zabezpiecza ekran urządzenia przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Specjalna ściereczka, wykonana z materiału, który nie powoduje zarysowań, przeznaczona jest do czyszczenia zabrudzeń zarówno ekranu, jak i obudowy iPhone’a. Cena detaliczna zestawu wynosi 34,90 zł.

Wszystkie wymienione produkty posiadają 2 letnią gwarancję producenta.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *