Nowa wersja Mobile Navigator dla iPhone, działa także z iPadem
1

Nowa wersja Mobile Navigator dla iPhone, działa także z iPadem

1

Aktualizacja oprogramowania nawigacyjnego NAVIGON MobileNavigator na iPhone’a do wersji 1.7.0 przynosi kilka nowych funkcji i usprawnień, w tym możliwość uruchomienia aplikacji na iPadzie.

W najnowszej wersji Mobile Navigator dla iPhone można znaleźć ulepszony Aktywny Asystent Pasa Ruchu, który za pomocą dynamicznej animacji pokazuje kierowcy, którym pasem ruchu powinien się poruszać, a także jeszcze lepsze dostosowanie aplikacji do ekranu Retina Display w iPhone 4, funkcję raportowania zmian zauważonych na drodze oraz Traffic Live, usługę informującą o utrudnieniach na drodze (teraz również w Polsce). Dodatkowo Navigon przygotował aplikację ?help2park?, pomagającą kierowcom jeszcze sprawniej odnaleźć miejsce do zaparkowania. To pierwsza propozycja z całej serii aplikacji planowanych na 2011 rok.

[ad]

Do 6 stycznia 2011 obowiązuje również świąteczna promocja na zakup oprogramowania NAVIGON – wersję regionalną można kupić za 49.99 euro (zamiast 69.99 euro), a europejską za 59.99 euro (zamiast 89.99 euro).

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *