Nowa wersja ipla na iPhone`a
2

Nowa wersja ipla na iPhone`a

2

Posiadacze telefonów iPhone oraz jednocześnie fani telewizji internetowej ipla.tv będą z pewnością zadowoleni z tej wiadomości. Od dzisiaj można pobrać nową wersję aplikacji ipla dedykowaną iPhone`om.

Udostępniona została właśnie aplikacja ipla dla telefonów komórkowych zapewnia dostęp do największej telewizji internetowej w Polsce, w tym do treści Telewizji Polsat, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe.

Aplikację ipla dla iPhone można pobrać bezpłatnie z AppStore. W porównaniu do poprzedniej wersji aplikacji dla iPhone zmienił się także sposób prezentacji treści. Pojawiła się kategoria prezentująca najnowsze filmy dostępne w bazie, co ułatwia przeglądanie bazy filmów.

Aplikacje ipla na telefony komórkowe dają możliwość nie tylko oglądania programów telewizyjnych, seriali i serwisów informacyjnych bez konieczności posiadania telewizora czy komputera, ale także umożliwiają pobieranie plików VOD do wersji off-line, aby korzystać z nich bez łączności z internetem. Oznacza to, że np. przed podróżą, będąc w strefie Wi-Fi bądź także 3G w przypadku Androidów, można zapamiętać wybrane filmy w telefonie komórkowym i odtwarzać je dowolną ilość razy w momencie, gdy nie będziemy mieć dostępu do sieci, np. w samolocie, pociągu czy na plaży.
W porównaniu do pierwszej wersji ipla dla iPhone dwukrotnie zwiększony został limit jednorazowej ilości filmów, które mogą być zapamiętane w aplikacji.

W wersji podstawowej można teraz pobrać w ten sposób do 20 filmów. Ograniczenie to nie dotyczy użytkowników VIP, którzy mają nielimitowane możliwości pobierania plików do off-line.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

Comment(2)

  1. Na iPhonie to nie filmy VOB tylko MP4. iPhone ci nie otworzy VOB. Ja nie testowałem bo taki film zaujmuje np. z płyty DVD 4.5GB ale co tu dużo kombinować. Poprostu tylko h264 i tyle a nie jakieś VOB. Przykładowo ściągnięcie serialu jednego odcinka kiepskich film zajmuje koło 60MB i ma rozdzielczość 480×320.

  2. Zapomniałem dodać że obsługuje też TV-OUT ale wcześniej trzeba zrobić JB i odblokować TV-OUT bo inaczej po paru sekundach obraz zniknie z ekranu telewizora.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *