Home Newsy Nowa aplikacja otoMoto.pl na iOS
Nowa aplikacja otoMoto.pl na iOS
0

Nowa aplikacja otoMoto.pl na iOS

0

Polowanie na super okazję wymaga czasu, zanim znajdziemy wymarzony pojazd przeglądamy dziesiątki albo i setki ofert. A nawet i 330 000 ofert, bo tyle właśnie możemy znaleźć w aplikacji otoMoto.pl na swoim smartfonie. Deweloperzy pracujący nad nową wersją dla użytkowników iOS postarali się, aby było ładniej i łatwiej. Zadbano nie tylko o potencjalnych nabywców czterech kółek – fani motocykli doczekali się nareszcie swojej kategorii. Warto tu też wspomnieć o samochodach dostawczych i ciężarowych, które również pojawiły się w bazie ofert dostępnej na iPhone’ach.

Użytkownicy smartfonów mieli co prawda dostęp do tej bazy w mobilnej wersji serwisu m.otomoto.pl, ale dopiero aplikacja pozwala na personalizację i dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Dwa najważniejsze argumenty przemawiające za korzystaniem z aplikacji to opcja zapamiętywania wyników wyszukiwania i geolokalizacja.

Wśród tak dużej liczby ofert znajdziemy wiele propozycji wartych sprawdzenia. Miało być łatwiej, tak więc teraz przewijając długą listę wyników już z tego poziomu mamy szybki dostęp do zdjęć pojazdu. To pierwsze kryterium weryfikacji – atrakcyjna oferta na pewno wpadnie nam w oko.

Nie zgubimy wyłowionych okazji, bo wyniki wyszukania i same ogłoszenia zapisujemy w schowku do przejrzenia na później. Nawet jeśli tego nie zrobimy, można będzie je odszukać w historii, która tworzy się automatycznie. Jeśli opis stanu technicznego pojazdu jest równie atrakcyjny co jego zdjęcia (teraz wyświetlane też w trybie pełnoekranowym) – to warto szybko skontaktować się ze sprzedawcą i jednym kliknięciem wybrać numer telefonu lub kontakt mailowy.

Podczas poszukiwań przydaje się też tak modna teraz funkcja geolokalizacji. Jeśli chcemy znaleźć samochód w konkretnej okolicy aplikacja pobierze współrzędne miejsca, w którym się znajdujemy albo oznaczymy wybrany punkt na mapie. Na stronie samego ogłoszenia zobaczymy informację o odległości, jaką trzeba będzie pokonać by obejrzeć auto. Ten etap polowania na super okazję odbywa się już offline. Warto jednak mieć zachowane ogłoszenie w schowku by porównać opis z oferty ze stanem faktycznym auta.

Nowa aplikacja jest już do pobrania w App Store.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *