Home Newsy Nowa aplikacja Nutridome do zamawiania kosmetyków

Nowa aplikacja Nutridome do zamawiania kosmetyków

Nowa aplikacja Nutridome do zamawiania kosmetyków
0

Większość kosmetyków kupujesz przez internet, ponieważ chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Już dziś wejdź na nowy poziom zakupów online, odkrywając zalety najnowszej aplikacji mobilnej Nutridome. Ciesz się jej funkcjonalnością, dbając o urodę tak jak lubisz najbardziej.

Coraz chętniej kupujemy na smartfonach

Komputer stacjonarny, laptop, tablet lub smartfon – to właśnie dzięki nim dokonujemy zakupów w sieci. Według badań Izby Gospodarki Elektronicznej w ostatnich latach można dostrzec wzrost znaczenia urządzeń mobilnych, z których podczas zakupów korzysta aż 59% badanych konsumentów. Jeśli jednak sklep nie zainwestuje w stworzenie dedykowanej zakupom aplikacji, shopping na smartfonie może zniechęcać. Niewłaściwie wyświetlające się elementy strony w wersji mobilnej i nieczytelne formularze sprawiają, że zamówienie potrzebnego artykułu staje się trudne, co może skończyć się kontynuacją całego procesu na komputerze lub nawet całkowitą rezygnacją z zakupu. Właśnie dlatego tak pomocne są mobilne aplikacje, które są idealnie przystosowane do systemów operacyjnych i specyfiki smartfonów. Sklep z kosmetykami Nutridome oferuje jedną z nich. Przekonaj się, ile możesz zyskać z tą wyjątkową aplikacją.

Zalety nowej aplikacji Nutridome

Zamawiać ulubione kosmetyki oraz suplementy diety możesz teraz wszędzie – czekając w kolejce, siedząc w poczekalni, podróżując komunikacją miejską lub korzystając z przerwy od obowiązków. Potrzebujesz do tego jedynie chwili wolnego czasu i połączenia z internetem. Aplikacja mobilna Nutridome wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, ułatwiając życie i pozwalając w dogodnym dla Ciebie momencie odkrywać produkty dobroczynne dla urody i zdrowia. Opracowany przez najlepszych specjalistów system działa bardzo sprawnie, a korzystanie z jego udogodnień jest wyjątkowo proste.

– Aplikacja Nutridome zawiera wszystko, czego szuka klient. Pakiet informacji o produkcie, zweryfikowane opinie innych użytkowników, promocje i korzystne zestawy, które mogą posłużyć jako inspiracje na prezent urodzinowy czy świąteczny. Natomiast przejrzysty design i intuicyjny system szybko doprowadzą użytkownika do jego nowego kosmetycznego skarbu – mówi Paulina Makowiecka, Head of Marketing w Nutridome.

Jak korzystać z aplikacji Nutridome?

Zainstalowanie nowej aplikacji mobilnej Nutridome to nic trudnego, ponieważ w kilka chwil znajdziesz ją zarówno w sklepie Google Play, jak i w App Store. Możesz także po prostu kliknąć odnośnik na dole strony internetowej drogerii, który przekieruje Cię do pobierania. Później pozostaje cieszyć się dobrodziejstwami, jakie zapewnia innowacyjna formuła zakupów. Dzięki niej możesz swobodnie przeglądać oferty i kupować kosmetyczne preparaty i akcesoria, wybierając przy tym wygodną dla Ciebie metodę płatności. Nie zapomnij o włączeniu powiadomień, dzięki którym nie przegapisz kosmetycznych nowości i specjalnych ofert. Obok upiększającego asortymentu w aplikacji znajdziesz wszystko to, co znajduje się na stronie sklepu, a więc: aktualne promocje na kosmetyki, kompletne informacje o produktach, opinie i odpowiedzi na pytania użytkowników, zdjęcia oraz materiały wideo. Aplikacja Nutridome szybko przekona Cię, że mobilne zakupy mogą być naprawdę przyjemne.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *