Nokia odpowiada Apple: Zasięg priorytetem
1

Nokia odpowiada Apple: Zasięg priorytetem

1

Firma Nokia nie szczędzi słów pod adresem konkurencyjnego producenta Apple, krytykując go, że najnowszy iPhone 4 jest bardzo źle zaprojektowany. Ponadto dodaje, że postawiono tylko na design, nie patrząc na funkcjonalność. I trochę w tym racji jest.

Nokia opublikowała oficjalne stanowisko w sprawie problemów z zasięgiem w iPhone 4. Wynika z niego, że dla fińskiego producenta telefonów komórkowych to właśnie prawidłowe działanie anteny jest najważniejsze. I to w takim stopniu, że od tej kwestii uzależniony jest wygląd przyszłego telefonu.

Firma Nokia dodaje, że wydała mnóstwo pieniędzy w badania na temat zachowania ludzkiego oraz w jaki sposób użytkownicy trzymają telefon. Dzięki temu producent zapewnia, że wyprodukował najbardziej czułe układy antenowe. I z pewnością tutaj Nokia nie rzuca słów na wiatr, ponieważ nie spotkałem jeszcze urządzenia z logiem Nokia, które na masowa skale miałoby problemy z zasięgiem.

źródło zdjęcia: mobi92.com

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *