0

Niższe ceny usług serwisowych w AppleMobile.pl dla iPhone 4

0

Pragniemy poinformować, że ceny na usługi serwisowe dla telefonu iPhone 4 w serwisie AppleMobile.pl działającym w Szczecinie w firmie Apollo zostały znacząco obniżone. Serwis iPhone, iPod i iPad AppleMobile.pl posiada wszystkie częsci zamienne do najnowszego telefonu iPhone 4. Wszystkie naprawy realizowane są w Szczecinie przy Wojska Polskiego 50. Oczywiście przyjmujemy naprawy wysyłkowe.

Ceny niektórych usług serwisowych zostały obniżone nawet o 30%! Serwis iPhone, iPod i iPad AppleMobile.pl w Szczecinie jest jedynym punktem w mieście, który zajmuje się pogwarancyjną naprawą odtwarzaczy iPod. Jesteśmy także liderami w naprawach telefonów iPhone, w tym najnowszego modelu iPhone 4.

Naprawiamy na poczekaniu:

– Wymiana zbitej szyby w iPhone 4

– Wymiana rozlanego wyświetlacza w iPhone 4

– Naprawa niedziałających mikrofonów w iPhone 4

– Naprawa uszkodzonych czujników światła

– Naprawa gniazd DOCK, HF, SIM w iPhone 4

– Wymiana zbitej tylnej szyby (pleców) w iPhone 4

– Wymiana uszkodzonych podzespołów, wibracji, głośników w iPhone 4

– Naprawa iPhone 4 po zalaniu lub zawilgoceniu

– SIMLOCK w iPhone 4 (pełny lub programowy)

Wszystkie informacje na temat prowadzonej działalności można znaleźć pod linkiem https://serwis.applemobile.pl. Naprawy wysyłkowe realizowane są przez nasz formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *